Start Forum Sprzęt Bluetooth Creative Sound Blaster Blaze – pełna koncentracja na grze

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Creative Sound Blaster Blaze – pełna koncentracja na grze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      O rany. Przecież to są słuchawki FatalIty sprzed niemal 5-ciu lat. Generalnie przede wszystkim regulacja głośności i wyłącznik mikrofonu to tandeta :(. Kabel podłączony do tej „puszki” wysiada już po roku niezbyt intensywnego użytkowania. No ale to jest być może wersja 2.0 ;).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Mam je i mega polecam 😉 Dźwięk bardzo fajny, ja w każdym razie nie narzekam, regulacja głośności i mikrofon nie są tandetne, naprawdę fajnie sie trzymają i nic nie wskazuje na to, zeby się to zmieniło 😉 Do tego cena spadła, więc moim zdaniem zdecydowanie warto kupić, myśle, że teraz po jakieś 120 zł chodzą, nie więcej 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      naprawdę zacne słuchaweczki za te pieniądze. Mam od kilku miesięcy i naprawdę dobrze się sprawdzają, dźwięk bardzo przyjemny, bass daje radę, wygodne i dobrze zrobione. Ogólnie zakupu zdecydowanie nie żałuje

Viewing 3 reply threads
Reply To: Creative Sound Blaster Blaze – pełna koncentracja na grze
Your information: