Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Ch@t 222: nowy Dual-SIM od Samsunga

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • potter28
      Participant
      Liczba postów: 248

      Samsung Ch@t 222 Duos to kolejny telefon od koreańskiego producenta obsługujący dwie karty SIM jednocześnie. Model wyposażony w dwa gniazda kart SIM i klawiaturę QWERTY, która ułatwia pisanie wiadomości tekstowych, a optyczny trackpad pomaga komfortowo poruszać się po stronach internetowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ch@t 222: nowy Dual-SIM od Samsunga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mogliby dać wyświetlacz 320x240px i było by git

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      W artykule jest mała nieścisłość a mianowicie zamieszczone zdjęcie przedstawia samsunga chat 322/C3222… wizualnie troszkę podobny model ale nie ten którego dotyczy wpis;)

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Dokładnie, zdjęcia przedstawiają 3222 🙂
      Mała nieścisłość, telefon jest już dostępny w Europie a konkretnie w Rumunii.
      Ostatnio oglądałem jego prezentacje na TelefonulTau (YT) jego cena to 250lei (ok. 250zł)
      Na prezentacji wyglądał przyzwoicie, wyświetlacz jest bardzo kolorowy i czytelny. Z tego co widziałem, osoba prezentująca go miała duże palce a radziła sobie z QWERTY bardzo dobrze a to znaczy, że musi być wygodna. Klawiatura nie jest miękka tylko twarda i ze słyszalnym klikiem.
      Jedynie ten aparat foto to porażka :/

    • potter28
      Participant
      Liczba postów: 248

      [quote]Dokładnie, zdjęcia przedstawiają 3222 🙂
      Mała nieścisłość, telefon jest już dostępny w Europie a konkretnie w Rumunii.
      Ostatnio oglądałem jego prezentacje na TelefonulTau (YT) jego cena to 250lei (ok. 250zł)
      Na prezentacji wyglądał przyzwoicie, wyświetlacz jest bardzo kolorowy i czytelny. Z tego co widziałem, osoba prezentująca go miała duże palce a radziła sobie z QWERTY bardzo dobrze a to znaczy, że musi być wygodna. Klawiatura nie jest miękka tylko twarda i ze słyszalnym klikiem.
      Jedynie ten aparat foto to porażka :/ [/quote]

      Zmienione. Dziekujemy

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Jak dla mnie to lipa i tyle za mały wyswietlacz 😉

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      cos ala motorola 115

Viewing 6 reply threads
Reply To: Ch@t 222: nowy Dual-SIM od Samsunga
Your information: