Start Forum Sprzęt Bluetooth Bezprzewodowe słuchawki Prestigio PBHS1 za 199 zł

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prestigio wprowadza na rynek nauszne słuchawki PBHS1 dedykowane do urządzeń mobilnych, które komunikują się z nimi za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Bezprzewodowe słuchawki Prestigio PBHS1 za 199 zł

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Ciekawe jak się w nich wygląda? To też jest ważne. Na mnie w słuch. JABRA na głowie znajomi wołali UFOLUDEK, więc – choć miały świetną jakość dźwięku, czystość, pasmo głębokich basów i wysokich tonów, dynamikę – włożyłem je do szafki 🙁

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Jak się praktycznie spisuje wbudowany mikrofon? W moich nagłownych JABRA na BT szału nie było (w odczuciu rozmówców), a przecież komfort wyrazistości komunikacji wzajemnej w różnych warunkach otoczenia jest bardzo istotny. Nie mam na myśli wyjątkowego hałasu, np. pracującej w pobliżu maszyny, startującego samolotu czy pobliskiej kolumny estradowej na koncercie, gdyż takie przeszkody potrafią zakłócić nawet w systemach dwumikrofonowych z cyfrową redukcją dźwięków otoczenia. Chodzi mi o typowe zdarzenia, w tym owiewanie mikrofonu podmuchami wiatru na wolnym powietrzu. Ciekaw jestem praktycznej przydatności słuchawek Prestigio PBHS1 w czasie takiego użytkowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Może redakcja przetestuje owe cudo i podzieli się wrażeniami?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Bezprzewodowe słuchawki Prestigio PBHS1 za 199 zł
Your information: