Start Forum Sprzęt Bluetooth Bezprzewodowe głośniki Manta – aluminiowa kolekcja od 89 zł

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nową kolekcję tworzą bezprzewodowe głośniki Bluetooth Premium o trzech różnych kształtach i mocy muzycznej. Każdy z modeli charakteryzuje ascetyczny, industrialny design, najmodniejsze kolory i aluminiowa, wytrzymała obudowa. Wyjątkowa kolekcja składa się z trzech oryginalnych wzorów głośników.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Bezprzewodowe głośniki Manta – aluminiowa kolekcja od 89 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten drugi model wpadł mi w oko. Bardzo delikatny design- podoba mi się 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Radzę nie ryzykować zakupu tanich głośników Manty… Pracuje w takim miejscu, że mam wgląd na ich produkty, telefony po zakupie średnio po tygodniu wracają na gwarancje, tak samo telewizory. Polecam wydać trochę więcej pieniędzy na lepszy głośnik i użytkownik będzie bardziej zadowolony i będzie korzystać przez lata, a nie biegać po serwisach 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nowe urządzenia PREMIUM zostały zaprojektowane tak, aby jednocześnie odtwarzać muzykę najwyższej jakości oraz przykuwać uwagę dzięki wyszukanemu stylowi.
      HAHAHAHA mają polot i poczucie humoru HAHAHAHA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Oj tam oj tam, za takie pieniądze nie ma co oczekiwać cudów elektronicznych. Mam z manty kilka sprzętów i działają bez zarzutów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie no nie ma co narzekac- glosniki spoko wygladaja, za taka cene chetnie bym sobie ktoryś sprawił

Viewing 5 reply threads
Reply To: Bezprzewodowe głośniki Manta – aluminiowa kolekcja od 89 zł
Your information: