Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Bambusowe laptopy Asusa dostępne w Polsce

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W ostatnich latach użytkownicy zaczęli dużą uwagę przywiązywać do wyglądu przedmiotów, którymi się otaczają. Firma ASUS wprowadza na polski rynek nową, bambusową serię komputerów przenośnych. Wykorzystany bambus nie został polakierowany, co minimalizuje obciążenia dla natury.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      OMG! coraz gorzej z tymi pomyslami na nowe produkty! BAMBUS?! obrzydlistwo! dla mnie laptop musi byc z plastiku lub czesciowo metalowy. to jest elegancja francja a nie BAMBUS… no najwyzej ze asus chial od bambusow bambus odkupic i byl tanszy niz produkcja normalna hahah 😀 i z tego powodu asus sobie wiecej kasy w kieszen wloszy. a co do CO2 to mnie nie interesuje. a co do pandy malej bamboo to slodki zwierz… ale czy to nie chwyt od asusa?…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bzdura i porażka! Jak tak zapodali, to mogli już zrobić z nieheblowanych desek, dzięki czemu laptop byłby bliżej natury.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dojrzałe 2-letnie brązowe pędy, specjalnie uprawiane dla potrzeb firmy ASUS. -> już to widzę JAK idzie jakiś przewodnik po plantacji i mówi A TU UPRAWIAMY BAMBUSA DLA ASUSA 😛 – a co do wyglądu – to w przeciwieństwie do kolegów MNIE SIĘ BARDZO PODOBA!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przestańcie narzekac .Dla kogoś kto lubi tego typu zabawki laptop jak znalazł.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Bambusowe laptopy Asusa dostępne w Polsce
Your information: