Start Forum Sprzęt Nawigacja AutoMapa Play od 13,99 zł /m-c, i z bezpłatnym transferem danych

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Producenci AutoMapy i operator sieci Play uruchomili nową usługę przeznaczoną dla Abonentów i Użytkowników wszystkich ofert operatora: AutoMapa Play. W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: AutoMapa Play od 13,99 zł /m-c, i z bezpłatnym transferem danych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Dobry żart!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Taniej wychodzi zakupić roczną AutoMapę w google play

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Śmiech na sali…. 🙂
      Roczny abonament w Sklepie Google to 89,99 zł ,a przez Play to 167,88 zł. !
      http://www.automapa.pl/pl/produkty/automapa-dla-android/oferta/

      To żart, czy na poważnie… ? 🙂

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      No niestety AutoMapa zawsze była droga i na dodatek mają dziwne podejście do przedłużania licencji. Używałem AM w nawigacji samochodowej, co roku przedłużałem licencję płacąc prawie stówę, ale w końcu ich aktualizacje wnosiły na tyle mało zmian, że przestało mi się opłacać kupować co roku nową licencję. A jak chciałem po 2 latach zapłacić, to się okazało, że liczą okres od ostatniej aktualizacji, czyli mam zapłacić, a mapa się zaktualizuje i dalej będzie rok stara, albo płacić 2x…. No głupota totalna. I takim działaniem stracili klienta i myślę, że to nie jednego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem. Na stronie automapy za 7 dni placi się 9,99 zł więc miesiąc za 13,99 zł plus darmowy transfer brzmi atrakcyjnie.

      Europa na 7 dni 16,99 zł a w play 23,99 zł na miesiąc (jeśli do tego transfer danych po europie gratis to istny cud! 😉 ale wątpie)

    • maag
      Member
      Liczba postów: 24

      Lepiej kupić Mapamap za 89zl z dożywotnią aktualizacje map. Tez jest dobra i wychodzi duzo taniej. GoogleMapy też daja radę i po pobraniu map działa offline. AM się ceni bo jest najlepsza, ale te ceny to lekka przesada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      No co się dziwicie, idą święta czyli czas żniw i strzyżenia owiec 🙂 A co do AM od P4 no cóż tak to jest jak się kupuje przez pośrednika. AM musi zarobić i P4 musi zarobić. A kuszenie darmowym transferem jest śmieszne. Każdy kto ma smartfona ma obligatoryjnie dodawany jakiś pakiet transmisji. Tylko ktoś nie znający ofert rynkowych się na to złapie.

Viewing 7 reply threads
Reply To: AutoMapa Play od 13,99 zł /m-c, i z bezpłatnym transferem danych
Your information: