Start Forum Sprzęt Tablety Asus Eee Pad Transformer w Polsce

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Eee Pad Transformer, tablet marki ASUS, pojawił się na półkach polskich sklepów. Pierwsze egzemplarze tabletu ASUS Eee Pad Transformer dostępne są w sklepach sieci Media Markt i Saturn. Urządzenie dostępne jest w wersji ze stacją dokującą i 16 GB lub 32 GB pamięci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Asus Eee Pad Transformer w Polsce

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Ciekawe rozwiązanie ale ja nie wydałbym tyle kasy na tablet, wolałbym laptopa i myślę, że większość ludzi także. Ipad rządzi wśród tabetów 😉 i długo tak zostanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam od 1/2 roku tablet Samsunga 7 cali i dopiero teraz wiem co to mobilność. Używałem netbooka 10 cali i zanim toto „wstało” po uruchomieniu, to trzeba było zająć się czym innym. Do maili, internetu, nawigacji i jako przewodnik tablet jest niezastąpiony. Brat kupił sobie iPada (10 cali) i po miesięcznej zabawie poszedł w moje ślady. W tego typu urządzeniach decyduje mobilność i jeśli ktoś chce nosić 10 cali to radzę małego lapka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      powinna jeszcze być informacja, że obie sieci marketów życzą sobie o 300 zł więcej za każdy z w/w modeli

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      oglądałem u mnie w Media Markt, sprzęt całkiem całkiem, ale zbladłem gdy zobaczyłem cenę – blisko 2800 zł wersja 16GB…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja zamówiłem w przedsprzedaży w Komputroniku za 1999 zł 16GB, bo mają być za tydzień dostępne. Wole tydzień poczekać niż przepłacać..

Viewing 5 reply threads
Reply To: Asus Eee Pad Transformer w Polsce
Your information: