Start Forum Sprzęt Motorola Android 7.0 Nougat dla smartfonów Lenovo Moto – nowe funkcje

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android otrzymała po raz kolejny bardzo słodką nazwę. Tym razem wybór padł na Nougat. Firma Lenovo, jeszcze w tym roku, sprawi słodką niespodziankę posiadaczom wybranych modeli smartfonów Lenovo Moto. Aktualizacja wprowadza także udoskonalenia w kwestii bezpieczeństwa danych i urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Android 7.0 Nougat dla smartfonów Lenovo Moto – nowe funkcje

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      ’Aktualizacja będzie dostępna dla większości smartfonów Lenovo Moto jeszcze w tym roku …’ ironia firmy Lenovo nie zna granic, ociera sie to juz o trolling. Mysle, ze jak policzymy wlascicieli Moto G3 razem z Moto E2 to bedzie ich wiecej niz wszystkich razem wzietych z powyzszej listy aktualizacji … i to jest ta prawdziwa wiekszosc. Oj Panowie z Lenovo, sprzedaz zalamie Wam sie szybciej niz myslicie po tej bezczelnej akcji z aktualizacja do Androida 7.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie załamie im się, tylko wzrośnie dzięki genialnej serii Z. Poczytaj czemu G3 i E2 nie dostaną aktualizacji zamiast marudzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ojjj jak dobrze,ze nie mam androida 🙂 mam WP w telefonie ,a ja nie bedzie WP to kupie iphona 🙂 byle nie androida :/

Viewing 3 reply threads
Reply To: Android 7.0 Nougat dla smartfonów Lenovo Moto – nowe funkcje
Your information: