Start Forum Inne Hydepark Android 2.3.3 dla Xperia Arc oraz Play z Facebook Inside Xperia już dostępny- wideo

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Na łamach Telix.pl mogliście już przeczytać o nadchodzącej aktualizacji Android 2.3.3 Gingerbread dla modelu Xperia Arc oraz Play. Sony Ericsson rozpoczął proces aktualizacyjny telefonów, tym samym użytkownicy nowych modeli z linii Xperia otrzymają ścisłą integrację z serwisem Facebook dzięki Facebook Inside Xperia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Android 2.3.3 dla Xperia Arc oraz Play z Facebook Inside Xperia już dostępny- wideo

    • Baldur
      Participant
      Liczba postów: 18

      Ja nie mam jeszcze możliwości aktualizacji swojej Xperii Arc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siema!

      Chyba,że masz brandowany telefon. Bo tylko nie brandowane telefony mają aktualizację. Może poniedziałek, już będą mieli brandowane też. Więc poczekaj jeszcze trochę 🙂 Ale na Arc słyszałem, że tylko przyszłym tygodniu będzie jakaś aktualizacja. W tym tygodniu tylko na Play jest.. Ale może źle wiem.. jeśli tak to proszę mnie poprawić, nie będę zły 🙂

    • Baldur
      Participant
      Liczba postów: 18

      Dokładnie, mam brandowany telefon z Orange 🙂 Na forum fanklubu SE wyczytałem, że niebrandowane Xperia Arc mają już możliwość aktualizacji poprzez PC Companion, albo SEUS. Ja cierpliwie czekam na swoją kolej oraz na pierwsze relacje, czy coś się zmieniło na lepsze, zwłaszcza w kwestii baterii.

    • kruger22
      Member
      Liczba postów: 9

      ja też cierpliwie czekam co z tego wyjdzie, bo czytałem, że nie tylko wydajność baterii większa,ale także stabilność systemu, połączenia WIFI, nawet wyświetlacz lepiej będzie reagował na dotyk 🙂 na dodatek na ARC wyeliminują błędy i spowolnienia podczas nagrywania filmów HD! nieźle brzmi 😉

    • Baldur
      Participant
      Liczba postów: 18

      Jakby tak było to cudownie 🙂 Rozwiązałoby wszystkie problemy jakie są do tej pory i wyeliminowałoby niesmak jaki powstał po zakupie telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja też tak wyczytałem, że będzie HD nagranie filmów, albo mam do tego pytanie: czy arc przed aktualizacją nie posiadał HD? chyba źle pamiętam

    • Baldur
      Participant
      Liczba postów: 18

      Posiadał, jak najbardziej. Tylko był problem z synchronizacją dźwięku i obrazu. Aktualizacja ponoć usuwa tego buga.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Android 2.3.3 dla Xperia Arc oraz Play z Facebook Inside Xperia już dostępny- wideo
Your information: