Start Forum Sprzęt Apple Aktualizacja iOS do wersji 8.0 trafiła do sądu

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do sądu w Kalifornii wpłynął pozew, użytkowników urządzeń Apple z systemem iOS 8, którzy czują się oszukani przez giganta z Cupertino. Wszystko przez aktualizację iOS 8.0, która, jak się okazało, zajmuje więcej pamięci niż iOS 7, ograniczając w ten sposób dostępną dla użytkownika pamięć masową.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Aktualizacja iOS do wersji 8.0 trafiła do sądu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Mają poczucie humoru. Nawet w Androidach jest to samo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      W sgs4 zostaje 8 GB z kawałkiem na 16 GB wersji i nikt do sądu nie lata… Głupi Ci Amerykanie – przez Apple czują się oszukani, a przez szajsunga nie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      czytać Panowie czytać!!! W Samsungach i większości Androidów możecie użyć karty pamięci, a w szajsonach macie tylko to co dał wam ogryzek!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      W najnowszych androidami karta już na wiele się nie przydajenawet aplikacji na nią nie zainstalujesz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Apple to firma, która przypomina mi w 100% polskiego pracodawcę. Prawie nic nie robi bo kupuje części u konkurencji składa je za grosze u chinczyków a następnie wypuszcza sprzęt, który nie dorównuje tym jakie obsługują androida a za wszystko bierze takie pieniądze że włos na głowie się jeży. Po prostu wykorzystuje swoich klientów a ci wreszcie zaczynają się budzić z tego jabłkowego amoku. Skarżyć jabcoka i udupić cwaniaków.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Użytkuję iOS oraz Android. Każdy ma zalety i wady . Ewidentna próba wyłudzenia jakiejkolwiek kasiorki od Apple. Prawo na to tam pozwala niestety. Życzę im powodzenia , szczególnie po zaakceptowaniu licencji przez użytkowników.
      Apple dołożył dobrowolnie 5GB chmury za free i ja nie mam do nich żadnych pretensji.
      Obwiniałbym raczej programistów, którzy dla przykładu zamiast mapy do nawigacji instalować w częściach , to pakują wszystkie i zamiast 300 MB musisz zużyć 2 GB. Bzdura! Jest jednak wybór , albo nie kupować , albo nie marudzić i tyle .
      Ja lubię iOS i Android . Bez różnicy . Uważam jednak , że Android i Windows to systemy
      plagiaty , ewidentnie skradzione pomysły od Apple. Gdyby nie Apple to wszyscy używaliby do dzisiaj DOS-a , o ile pamiętacie początki . Cicho więc i nie ma to tamto … Lol

Viewing 6 reply threads
Reply To: Aktualizacja iOS do wersji 8.0 trafiła do sądu
Your information: