Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO a2mobile – Niewyczerpalne Wszystko za 19,90zł na 31 dni

Viewing 25 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      a2mobile, marka pod którą Aero2 oferuje usługi komórkowe, odświeża swoje portfolio usług i wprowadza promocję „Niewyczerpalne Pakiety”. Promocja uzupełnia aktualną ofertę Pakietów 3w1. Użytkownicy a2mobile już teraz mogą dowolnie skomponować ofertę łącząc Niewyczerpalne Pakiety, bądź nabywać je pojedynczo. Z oferty Niewyczerpalne Pakiety mogą skorzystać wszyscy użytkownicy a2mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: a2mobile – Niewyczerpalne Wszystko za 19,90zł na 31 dni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No to pozamiatane. Interesująco to wygląda.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Plush również ma ciekawą ofertę, zaledwie o 10 groszy więcej😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      HD Voice dalej nie ma? Czy może już jest oficjalnie w tej sieci???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jak tylko wprowadzą możliwość korzystania z połączeń oczekujących przenoszę numer o A2Mobile! 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Co z tego jak to plus internet u nich to masakra najgorsza siec

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      9,90zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet, -za same rozmowy to super niska oferta!!!! i to na karte. ps szkoda ze nie zrobili abonamentu z ww oferta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Faktycznie. Pozamiatali konkurencję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tylko ten brak hd voice…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      OMG, zmiażdżyli rynek i konkurencję, jak dla mnie jest no rewolucja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      dla mnie ci pseudooperatorzy nie sa niestety godni zaufania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam a2mobile od miesiaca. Wszysyko byloby super gdyby nie predkosc internetu w wykupionym pakiecie suty za 25 zl. Predkosc zazwyczaj to 0,5Mb/s. Bardzo niestabilnie dziala przy pelnym zasiegu bedac oddalonym od 2 przekaznikow okolo 500 metrow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Gdyby jeszcze swój zasięg dogadali z T-Mobile to byłoby super. Bo jednak nie oszukujmy się Plus ma najgorszy zasięg.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dla mnie to super oferta ponieważ tylko dzwonie. Za 9.90 zł nikt tego nie daje!!! Szacunek A2 Mobile!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zmasakrowali konkurencję. Play to zupełnie już leży i kwiczy ze swoją ofertą i ograniczeniem w roamingu do 3Mb i podłą jakością we własnej sieci.
      Dzisiaj nikt rozsądny nie przeniesie numeru do Play. Jedynie podatni na reklamę uwierzą, że w Play jest tanio i wysoka jakość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Pakiecik z nielimitowanymi rozmowami poniżej 10 PLN to bajka 🙂 Czas przenosić numer z PLAY-a bo chyba podobnych ofert u nich się nie doczekam, wszak ważniejsi celebryci w reklamach od których przynajmniej ja już rzygam (za przeproszeniem) 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]dla mnie ci pseudooperatorzy nie sa niestety godni zaufania [/quote]

      bierzesz „znawco” pod uwagę, że a2mobile to de facto submarka plusa coś jak nju mobile w Orange?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zdecydowałem, przenoszę prepaid z Orange do a2mobile. Ta oferta mnie przekonuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Myślałem nad przeniesieniem….ale bardzo martwi mnie to zdanie: Oferta jest wprowadzana jako promocja i jest ważna do odwołania.

      A, że to oferta na kartę to promocja się skończy i ceny skoczą. A Aero nie ma co wierzyć bo już pokazali co potrafią.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dzisiaj dostałem kartę a2mobile, chociaż tak naprawdę pisze na niej aero2. Póki co nie mogę nic złego o niej powiedzieć. Zasięg mam pełny, jakość rozmów jak dla mnie niczym nie różni się od konkurencji. Na chwilę obecną śmiało mogę tą ofertę polecić, tym bardziej, że za 9,90 nigdzie nie dostanę lepszej ofert na rozmowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No i to jest oferta:D

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Przeniosłem swój numer z Playa do A2 i co? I zasięg lipa. Więcej go nie ma niż jest. Obsługa poniżej krytyki. Niestety, oferta to nie wszystko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A2mobile to co innego niż Areo2, no ale spoko,a poza tym to lepiej sobie wejśc na stronę i samemu zbadać zamiast czytać artykuły.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Najbardziej podoba mi się ten pakiet społecznościowy. Tego jeszcze nie było.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jestem właśnie na etapie sprawdzania tej oferty po przejściu z Play. Jak zasięg nie zawiedzie to pozostanę dłużej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Przeniosłem do nich numer z Lycamobile i jestem zadowolony – nie wiem po co te lejki bo net ładnie śmiga tylko poza godzinami szczytu a tak to wlecze się 2MB down i 1 MB up. Za granicą bez problemów, lecz również prędkościom jest daleko do standardów LTE…

Viewing 25 reply threads
Reply To: a2mobile – Niewyczerpalne Wszystko za 19,90zł na 31 dni
Your information: