Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe 10 lat marki NETGEAR w Polsce

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      NETGEAR globalny producent urządzeń sieciowych dla domu i biznesu obchodzi 10-te urodziny działalności w Polsce. Marka specjalizuje się we wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w swoich produktach, unikatowych w skali rynku i często jako pierwsza oferuje najnowocześniejsze urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: 10 lat marki NETGEAR w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Dobry, nowoczesny sprzęt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Na pewno na tle innych producentów jakich przerabiałem wyróżniali się niezawodnością. Nie wiem czy miałem po prostu takie szczęście do poszczególnych modeli, czyli chodziło o coś innego, dobrze dobrane modele, ale ogólnie ich sprzęt zdecydowanie się u nas sprawdził. W tym momencie korzystamy właśnie z routera Netgear.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Mają dobre routery – seria Nighthawk – pierwsza klasa.
      Dopasowanie odpowiednich parametrów to już inna sprawa.
      Ich routery przynajmniej jak dotąd są w naszych doświadczeniach niezawodne – mieliśmy dwa z tej serii. Zmieniamy kiedy jest sens, tzn. dostajemy lepsze łącze, a musimy mieć czym wyciągnąć lepsze parametry.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Mam stary model ich routera, a mimo wszystko – 5 lat i działa to niezawodnie. Przydałaby się zmiana, bo nie mamy nawet USB, ale jeśli do tej zmiany dojdzie, to na bank będzie to kolejny router od nich. Inne marki też przerabialiśmy i jednak niestety bardzo różnie z tym bywało.

Viewing 4 reply threads
Reply To: 10 lat marki NETGEAR w Polsce
Your information: