Start Forum Operatorzy VOIP 1 zł za 45 min. rozmowy VoIP Gaducha

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      VoIP Gaducha
      Od
      dzisiaj telefonia VoIP jest powszechna i bardziej dostępna bez
      specjalistycznego okablowania. Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu usługi
      Gaducha przez spółkę GG Network, producenta m.in. komunikatora

      Gadu-Gadu i telefonii VoIP Gadu naGłos.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      sprawdzimy, jak to jest z tą gaduchą

    • buriedek
      Member
      Liczba postów: 140

      No no no 1 zł za 45 minut rozmowy na stacjonarny lub 10 minut na numery komórkowe w PL to niezła cena. Będąc w domu lub używając Laptopa z dostępem do internetu to jest myśl. Co raz bardziej nie mogę się doczekać zakończenia abonamentu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      śli chcesz zadzwonić na numer krajowy:

      wyślij SMS na numer 7255 o treści GADUCHA oraz Numer, na który chcesz zadzwonić

      SMS za 2,44 na stacjonarne MAX 10 MIN NA STACIONARNE

      SMS za 2,44 na komórkę MAX 5 MIN NA KOMÓRKE

      oczywiście potem jeszcze po 1 zł

      KPINA ŻENADA ,ŻARTY ŁAJNO JAK oni MOGĄ TAK LUDZI SZWABIĆ

      Sszczegóły cennik http://gaducha.pl/ext-resources/cennik_gaducha.pdf

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      No i przetestowałem gaduchy.pl

      Całkiem przyzwoicie łączy i wyraźnie słychać odbiorcę, delikatny pogłos tego co mówię słychać ale to pewnie wina tela którego użyłem do testów(celowo starszy typ).

      Teraz poczytam cennik, regulaminy i będzie wszystko jasne. Gdyby tak ominąć tego smsa za 2,44(może klikając połączenie ze strony internetowej) to wyglądało by całkiem ciekawie w sam raz za 1 zł na pogaduchy 45 minutowe dla przyjaciółek.

      Ale znając życie to i 2 godziny dla nich było by mało 😉

      ~ERA&ORANGE, przynajmniej wykorzystaj rozmowę testowa jak darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      @PROZAK

      Mam aktywny numer w GaduAir i żeby go uruchomić straciłem masę nerwów i kasy wydzwaniajać do ich BOK ,nie wspomne że na reklamacje to czekam od GRUDNIA żenada i brak jakiegokolwiek zainteresowania klientem

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      ~era&orange, no nie mam w tej sieci numeru więc trudno mi ocenić jak jest w gaduair, ale co do tej gaduchy to całkiem nieźle działa.Trzy rozmowy testowe jakie dają zaowocowały tym , że doładowałem sobie 15 -stoma minutami play, znaczy w opcji "za 2 minuty 1 doładują" Przynajmniej jakiś plus z tej telefonii jest.Na pewno pleyowcy to wykorzystają. Oczywiście opłaca się dzwonić może tylko ze stacjonarnego na stacjonarny, w innych konfiguracjach nie jest już takie halo bo cena 20 groszy za minutę nie jest już tak atrakcyjna. Mam niższą w sieci , a już wysyłając sms-a za 2.44 to nie ma w ogóle sensu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W TT w GZG godzina rozmowy w sieci kosztuje 99gr, do niedawna to był koszt nawet 29gr. Gaducha mogłaby się u mnie sprawdzić tylko i wyłącznie w przypadku połączeń międzynarodowych, ale jakie są stawki? Krajowe nie wyglądają zbyt zachęcająco przez te 2,44.

Viewing 7 reply threads
Reply To: 1 zł za 45 min. rozmowy VoIP Gaducha
Your information: