Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Do Ery wkraczają Niemcy › Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy
Gość
28 listopada 2010 o 09:11
Liczba postów: 138942
Oj „pokarze, pokarze”. Ciekawe czy kara będzie sroga i kto ją zapłaci :lol