Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Do Ery wkraczają Niemcy Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy Odpowiedz na: Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

Oj „pokarze, pokarze”. Ciekawe czy kara będzie sroga i kto ją zapłaci :lol