Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Do Ery wkraczają Niemcy Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Raczej przypływ abonentów, bo jak t-mobile nabierze rozpędu, to dopiero pokarze ile chce osiągnąć na naszym rynku. Nowy prezes ledwo co zaczyna, a poprawę ofert już widać. Poza tym bardzo efektywnie rozwiązują teraz tą sprawę z Vivendi, jednocześnie robiąc spory progres w ofertach.