Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Do Ery wkraczają Niemcy › Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy
Gość
27 listopada 2010 o 20:51
Liczba postów: 139230
Raczej przypływ abonentów, bo jak t-mobile nabierze rozpędu, to dopiero pokarze ile chce osiągnąć na naszym rynku. Nowy prezes ledwo co zaczyna, a poprawę ofert już widać. Poza tym bardzo efektywnie rozwiązują teraz tą sprawę z Vivendi, jednocześnie robiąc spory progres w ofertach.