Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Do Ery wkraczają Niemcy

Przeglądanie wątków odpowiedzi 11
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Według źródeł w niemieckiej spółce, na które powołuje się „Spiegel”, rozmowy z francuskim koncernem Vivendi na temat przejęcia PTC dobiegają końca. „Tym samym dla koncernu (Deutsche Telekom) kończy się ponad dziesięcioletnia prawnicza odyseja” – napisał tygodnik tygodnik „Der Spiegel” w najnowszym numerze.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • PROZAK
      Uczestnik
      Liczba postów: 1932

      No to teraz pewnie będzie odpływ abonentów do innych sieci.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Raczej przypływ abonentów, bo jak t-mobile nabierze rozpędu, to dopiero pokarze ile chce osiągnąć na naszym rynku. Nowy prezes ledwo co zaczyna, a poprawę ofert już widać. Poza tym bardzo efektywnie rozwiązują teraz tą sprawę z Vivendi, jednocześnie robiąc spory progres w ofertach.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      I tak kończy się kolejny rozdział polskich komórek

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Sfastyki i portrety Adolfa Hitlera juz czekaja 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      No to teraz będzie przypływ abonentów, bo DT będzie walczył o klienta co by nie uciekł za szybko:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      jak orange przejelo idea tez spekulowano jakie beda tanie rozmowy,promocje i w ogole ach ech, a wyszlo jak zwykle czyli BEZNADZIEJNIE, podobnie moze byc z era

    • Blom
      Uczestnik
      Liczba postów: 2972

      Teraz może już być tylko lepiej.
      Era już od dawna ma problemy i przejęcie może jej już tylko pomóc.

    • Blom
      Uczestnik
      Liczba postów: 2972

      Teraz może już być tylko lepiej.
      Era już od dawna ma problemy i przejęcie może jej już tylko pomóc.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Oferty cały czas udoskonalają jak także wprowadzają nowe oferty. Do tego ciągle coś wy puszczają. Po przejęciu przez T-Mobile też jestem pełen nadziei na dalszy ciąg wydarzeń i rozwoju sieci. Zakończenie sporu to naprawdę dobra wiadomość bo i obciążenie znika. Będzie dobrze.

    • johnny-18
      Członek
      Liczba postów: 1012

      Ciekawe, czy władze spółki w tej chwili specjalnie nie proponują kiepskich ofert, by zmniejszyć udział w rynku. Mniejszy udział = niższa wartość spółki.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      @johnny To jest raczej dziwna spekulacja, bo pogarszając oferty sprawialiby, że mniej by zarobili, a wyniki finansowe pokazały, że wyniki finansowe są na Plusie.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 11
Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy
Twoje informacje: