Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Promocja Bezlik Rozmów w Simplusie › Odpowiedz na: Promocja Bezlik Rozmów w Simplusie › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Promocja Bezlik Rozmów w Simplusie
Gość
27 października 2010 o 13:16
Liczba postów: 139208
Przecież masz dalej darmowy numer tylko pod nazwa : bliski numer.. Placisz 5zł za miesiac i masz wszytko bez limitu do tej wybranej osoby.