Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Promocja Bezlik Rozmów w Simplusie › Odpowiedz na: Promocja Bezlik Rozmów w Simplusie
Gość
16 września 2010 o 18:38
Liczba postów: 139208
Bez obrazy , ale to jest bez sensu bo musze dwa pakiety bezliku aktywowac by rozmawiac i esemesowac za damo( z rozmową to jeszcze za min musze płacic za kazdym razem!. Ja chce stary darmowy numer !!!!!!!