Bang-Jensen: do końca roku w Play będzie działało kilkaset nadajników LTE
Do końca roku w sieci Play będzie działało kilkaset nadajników LTE i zostaną wprowadzone pierwsze usługi z LTE - mówi w rozmowie z rpkom.pl, Jorgen Bang-Jensen, prezes P4, operatora sieci Play. P4 myśli już także o ewentualnym udziale w postępowaniu na 800 MHz.