Plus: konsolidacja marek i nowe taryfy (video)
Zbieramy marki w jedno miejsce i budujemy politykę „monobrandowania – powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Krzysztof Kilian, wiceprezes Polkomtela ds. marketingu i sprzedaży. Od 13 maja Plus wprowadza nowe taryfy, które mają być proste i elastyczne. A później nowy program lojalnościowy.