Jesteś tutaj:---Przegląd aplikacji do sprawdzenia rozmów na Whatsapp

Przegląd aplikacji do sprawdzenia rozmów na Whatsapp

We współpracy z partnerem

Jak sprawdzić kto z kim rozmawia na WhatsApp: Przegląd metod

WhatsApp stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, z ponad 2 miliardami użytkowników na całym świecie. Szyfrowanie zapewniane przez WhatsApp zapewnia użytkownikom prywatność i bezpieczeństwo. Jednak utrudnia to również monitorowanie rozmów, zwłaszcza rodzicom, którzy chcą mieć oko na działania swoich dzieci. Istnieją pewne metody, które można wykorzystać jak sprawdzanie aktywności na WhatsApp i sprawdzenia kto z kim rozmawia w WhatsApp. Ten artykuł zawiera przegląd różnych technik, w tym korzystanie z WhatsApp Web, aplikacji szpiegowskich i kopii zapasowych WhatsApp. Chociaż metody te mają zalety, ważne jest również, aby wziąć pod uwagę prawne i etyczne konsekwencje monitorowania prywatnych rozmów bez zgody użytkownika.

Korzystając z takich aplikacji należy też pamiętać, że monitorowanie wiadomości bez zgody właściciela urządzenia jest niedozwolone w wielu krajach i powinno być dokonane za zgodą i wiedzą tej osoby.

Korzystanie z program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp 

Aplikacje szpiegowskie WhatsApp to aplikacje innych firm, które można zainstalować na urządzeniu docelowym w celu monitorowania wiadomości WhatsApp. Można także użyć tych aplikacji dla kontroli aplikacji Messenger.

Oto główne kroki, aby rozpocząć:

 1. Wybierz  program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp i wykup plan subskrypcji w oparciu o swoje potrzeby. Upewnij się, że aplikacja ma funkcje śledzenia WhatsApp.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację  na telefonie docelowym. Może to wymagać jailbreakingu lub rootowania urządzenia.
 3. Skonfiguruj ustawienia i opcje aplikacji na telefonie docelowym zgodnie z potrzebami monitorowania.
 4. Na własnym urządzeniu uzyskaj dostęp do panelu sterowania online aplikacji szpiegowskiej. Z tego miejsca można przeglądać dzienniki czatów WhatsApp, plików multimedialnych, kontaktów itp.

Zaletą aplikacji szpiegowskich jest możliwość zdalnego monitorowania WhatsApp bez konieczności posiadania telefonu. Jednak główną wadą jest to, że wymagają one zainstalowania oprogramowania na urządzeniu docelowym.

Najlepsze aplikacje szpiegowskie WhatsApp

W tej sekcji zagłębimy się w niektóre z najbardziej niezawodnych i skutecznych program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp dostępnych obecnie na rynku.

SpyBubble

SpyBubble to znana i ceniona aplikacja szpiegowska, która wyróżnia się wszechstronnymi i zaawansowanymi możliwościami monitorowania. Dzięki najnowocześniejszym funkcjom SpyBubble jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą skutecznie śledzić komunikację WhatsApp. Niezależnie od tego, czy chcemy monitorować wiadomości, połączenia czy pliki multimedialne wymieniane za pośrednictwem WhatsApp, SpyBubble zapewnia niezawodne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie dla wszystkich naszych potrzeb w zakresie monitorowania. Bądźmy na bieżąco i zdobywajmy  informacje dzięki SpyBubble, aplikacji do monitorowania WhatsApp.

Kluczowe funkcje

 • Śledzenie wiadomości WhatsApp: SpyBubble umożliwia przeglądanie wszystkich przychodzących i wychodzących wiadomości WhatsApp, nawet jeśli zostały one usunięte.
 • Dostęp do multimediów: Możesz uzyskać dostęp do wszystkich plików multimedialnych udostępnianych w WhatsApp. Obejmuje to obrazy, filmy, pliki audio, a nawet dokumenty.
 • Znaczniki czasu i daty: SpyBubble zapewnia znaczniki czasu i daty dla każdej wiadomości, umożliwiając sprawdzanie aktywności na WhatsApp, kiedy miała miejsce każda rozmowa.
 • Informacje kontaktowe: Ta funkcja umożliwia przeglądanie szczegółowych informacji kontaktowych dla osób zaangażowanych w czaty WhatsApp.

Instrukcja instalacji

 • Zakup SpyBubble: Odwiedź oficjalną stronę SpyBubble i kup wymaganą wersję. Po zakupie otrzymasz wiadomość e-mail z danymi logowania i instrukcjami instalacji.
 • Zainstaluj aplikację: Za pomocą urządzenia docelowego otwórz wiadomość e-mail i kliknij podany link instalacyjny. Spowoduje to pobranie aplikacji. Po pobraniu otwórz i zainstaluj aplikację.
 • Udzielanie uprawnień: Podczas instalacji aplikacja poprosi o różne uprawnienia. Upewnij się, że przyznałeś je wszystkie, aby zapewnić prawidłowe działanie aplikacji.
 • Aktywuj aplikację: Po zainstalowaniu otwórz aplikację i wprowadź swoje dane logowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces konfiguracji.
 • Rozpocznij monitorowanie: Po aktywacji program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp będzie działać w tle i możesz rozpocząć monitorowanie czatów WhatsApp urządzenia z pulpitu nawigacyjnego online SpyBubble na własnym urządzeniu.

mSpy

mSpy to zaawansowane narzędzie do monitorowania zaprojektowane w celu zapewnienia szczegółowego nadzoru nad urządzeniem, na którym jest zainstalowane. Znany ze swoich solidnych funkcji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu, mSpy jest szeroko stosowany przez rodziców, którzy chcą monitorować aktywność online swoich dzieci.

Jeśli chodzi o szpiegowanie WhatsApp, mSpy oferuje kilka krytycznych funkcji:

 • Monitorowanie czatu WhatsApp: Z program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp, funkcja ta pozwala na odczytywanie wszystkich wysłanych i odebranych wiadomości tekstowych WhatsApp, nawet tych, które zostały usunięte.
 • Dostęp do plików multimedialnych: Możesz przeglądać udostępnione zdjęcia, filmy i pliki audio wymieniane w rozmowach WhatsApp.
 • Informacje kontaktowe: Możesz zobaczyć szczegóły osób, z którymi Twoje dziecko lub pracownik wchodzi w interakcje w WhatsApp.
 • Znaczniki daty i godziny: Każdej wiadomości lub plikowi multimedialnemu towarzyszy znacznik czasu, zapewniając kontekst dla każdej interakcji.

Aby zainstalować i używać mSpy do szpiegowania WhatsApp, wykonaj następujące kroki:

 • Zakup subskrypcji: Odwiedź stronę internetową mSpy i kup plan subskrypcji, który odpowiada Twoim potrzebom. Otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami instalacji.
 • Zainstaluj aplikację: Na urządzeniu docelowym postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby pobrać i zainstalować program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp mSpy.
 • Instalacja i konfiguracja: Podczas instalacji zostaniesz poproszony o podanie niezbędnych uprawnień i dostępu do monitorowania aktywności WhatsApp.
 • Rozpocznij monitorowanie: Zaloguj się do panelu sterowania mSpy na swoim urządzeniu. Stąd możesz rozpocząć monitorowanie rozmów WhatsApp, plików multimedialnych i danych kontaktowych.

Eyezy

Eyezy to potężna i wszechstronna aplikacja do odczytu wiadomości WhatsApp, która oferuje szereg funkcji zaprojektowanych specjalnie do monitorowania aktywności . Wysoko oceniana za przyjazny dla użytkownika interfejs i niezawodne działanie, Eyezy zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość swoim użytkownikom.

Najważniejsze funkcje szpiegowania WhatsApp:

 • Monitorowanie czatu WhatsApp: Eyezy umożliwia odczytywanie wszystkich wysłanych i odebranych wiadomości WhatsApp, nawet tych usuniętych.
 • Śledzenie plików multimedialnych: Dzięki Eyezy możesz przeglądać wszystkie zdjęcia, filmy i pliki audio wymieniane w WhatsApp.
 • Dostęp do listy kontaktów: Ta funkcja v program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp pozwala zobaczyć, z kim cel komunikuje się w WhatsApp.
 • Znaczniki daty i godziny: Eyezy podaje szczegółowe informacje, takie jak data i godzina dla każdej wiadomości.

Instalacja Eyezy:

 • Zakup subskrypcji: Zacznij od odwiedzenia oficjalnej strony Eyezy, wybierz odpowiedni plan subskrypcji, który spełnia twoje potrzeby w zakresie monitorowania i dokonaj zakupu.
 • Pobierz aplikację: Po dokonaniu zakupu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem. Użyj tego linku, aby pobrać aplikację Eyezy na urządzenie docelowe.
 • Zainstaluj aplikację: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować aplikację Eyezy na urządzeniu docelowym. Proces ten może wymagać zaakceptowania pewnych uprawnień.
 • Konfiguracja ustawień: Po zainstalowaniu otwórz program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp i skonfiguruj ustawienia zgodnie z wymaganiami monitorowania.
 • Rozpocznij monitorowanie: Po skonfigurowaniu możesz rozpocząć monitorowanie aktywności WhatsApp z pulpitu konta Eyezy w dowolnej przeglądarce internetowej.

uMobix

uMobix to wiodąca marka w dziedzinie aplikacji szpiegowskich WhatsApp, znana z kompleksowego zestawu funkcji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS, aplikacja ta zapewnia śledzenie rozmów WhatsApp w czasie rzeczywistym, dając pełny wgląd we wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości.

Kluczowe cechy aplikacji uMobix do szpiegowania WhatsApp:

 • Dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich rozmów WhatsApp
 • Możliwość śledzenia udostępnionych plików multimedialnych (zdjęć, filmów itp.)
 • Wgląd w dzienniki połączeń i listy kontaktów w WhatsApp
 • Dostęp do usuniętych wiadomości i czatów
 • Śledzenie znaczników czasu dla każdej wiadomości

Jak zainstalować uMobix:

 • Kup plan subskrypcji uMobix, który odpowiada Twoim potrzebom, na oficjalnej stronie internetowej uMobix.
 • Po dokonaniu zakupu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do pobrania i szczegółowymi instrukcjami.
 • Pobierz i zainstaluj program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp uMobix na telefonie docelowym, korzystając z podanego linku. W przypadku urządzeń z systemem Android może to wymagać zezwolenia na instalacje z nieznanych źródeł w ustawieniach telefonu.
 • Po zainstalowaniu otwórz aplikację i wprowadź klucz licencyjny, a następnie podaj niezbędne uprawnienia do działania aplikacji.
 • W ustawieniach aplikacji wybierz WhatsApp z listy aplikacji do monitorowania.
 • Uzyskaj dostęp do swojego konta uMobix na własnym urządzeniu, przejdź do panelu sterowania i rozpocznij monitorowanie aktywności WhatsApp.

Spynger

Spynger to zaawansowana program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp zaprojektowana specjalnie do łapania zdradzających partnerów. Oferuje szeroką gamę zaawansowanych funkcji, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do szpiegowania WhatsApp. Deweloperzy stojący za Spynger zintegrowali solidne narzędzia nadzoru, zapewniając uzyskanie wszystkich niezbędnych szczegółów, aby złapać zdradzającego partnera.

Najważniejsze funkcje:

 • Monitorowanie rozmów WhatsApp: Spynger pozwala monitorować wszystkie rozmowy na WhatsApp, w tym czaty indywidualne i grupowe.
 • Śledzenie plików multimedialnych: Ta funkcja umożliwia dostęp do wszystkich plików multimedialnych wymienianych za pośrednictwem WhatsApp, w tym zdjęć, filmów i notatek głosowych.
 • Dane kontaktowe: Dzięki Spyngerowi uzyskasz szczegółowe informacje o kontaktach, z którymi twój partner wchodzi w interakcje w WhatsApp.
 • Tryb ukrycia: Spynger działa w trybie ukrycia, co oznacza, że jest praktycznie niewykrywalny na urządzeniu docelowym.

Przewodnik instalacji:

 • Zakup planu: Odwiedź oficjalną stronę Spynger i wybierz plan subskrypcji, który odpowiada twoim potrzebom.
 • Zainstaluj aplikację: Postępuj zgodnie z dostarczonymi instrukcjami, aby pobrać i zainstalować program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp na urządzeniu docelowym.
 • Aktywuj tryb niewidzialności: Podczas instalacji upewnij się, że aktywowana jest funkcja trybu ukrycia, dzięki czemu aplikacja stanie się niewidoczna na urządzeniu docelowym.
 • Skonfiguruj pulpit nawigacyjny: Po pomyślnej instalacji zaloguj się na swoje konto Spynger na urządzeniu. Skonfiguruj pulpit nawigacyjny, aby rozpocząć monitorowanie czatów WhatsApp i innych działań.
 • Rozpocznij monitorowanie: Teraz możesz rozpocząć szpiegowanie komunikacji WhatsApp na urządzeniu docelowym.

Korzystanie z WhatsApp Web

WhatsApp Web umożliwia dostęp do konta WhatsApp i wiadomości za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze. Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do web.whatsapp.com i zeskanować kod QR za pomocą telefonu, aby połączyć swoje konto WhatsApp. Po nawiązaniu połączenia wszystkie czaty i kontakty będą widoczne w przeglądarce. Może to być pomocne przy sprawdzanie aktywności na WhatsApp innej osoby, jeśli możesz na krótko uzyskać dostęp do jej telefonu. 

Oto przewodnik krok po kroku:

 1. Na telefonie tej osoby otwórz WhatsApp i przejdź do Ustawienia > WhatsApp Web.
 2. Na komputerze przejdź do web.whatsapp.com. Spowoduje to wyświetlenie kodu QR.
 3. Za pomocą telefonu zeskanuj kod QR na ekranie komputera. Spowoduje to połączenie konta WhatsApp z komputerem.
 4. Na komputerze możesz teraz zobaczyć wszystkie ich czaty, grupy i kontakty. Przewiń, aby zobaczyć ich rozmowy.

Główną zaletą korzystania z WhatsApp Web jest to, że jest darmowy i oficjalny. Jest to również sposób jak sprawdzić czy ktoś ma WhatsApp. Wadą jest jednak to, że potrzebujemy tymczasowego dostępu do ich telefonu, aby połączyć konto. Użytkownik zostanie również powiadomiony za każdym razem, gdy jego konto zostanie połączone z nowym urządzeniem.

Korzystanie z kopii zapasowej WhatsApp 

WhatsApp od czasu do czasu automatycznie tworzy kopie zapasowe rozmów na urządzeniach z Androidem i iOS. Możesz uzyskać dostęp do tych kopii zapasowych, aby wyświetlić historię czatów WhatsApp. Oto najważniejsze kroki:

Na Androidzie:

 1. Na telefonie docelowym włącz kopie zapasowe WhatsApp w Ustawienia > Czaty > Kopia zapasowa czatu.
 2. Podłącz telefon do komputera i przenieś folder kopii zapasowej WhatsApp z pamięci urządzenia do komputera. Ścieżka to WhatsApp>Bazy danych.
 3. Jest to sposób jak sprawdzić kto z kim rozmawia na WhatsApp. 

Na telefonie iPhone:  

 1. Na docelowym iPhonie włącz tworzenie kopii zapasowych iCloud dla czatów WhatsApp w Ustawienia WhatsApp > Czaty > Kopia zapasowa czatu.
 2. Na własnym telefonie iPhone zainstaluj aplikację WhatsApp, używając numeru telefonu docelowego. Spowoduje to synchronizację i przywrócenie czatów z kopii zapasowej iCloud.
 3. Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu, aby wyświetlić zsynchronizowane czaty z kopii zapasowej celu.

 

Zaletą tej metody jest wykorzystanie oficjalnych plików kopii zapasowych. Wadą jest jednak to, że działa tylko wtedy, gdy kopie zapasowe są włączone i wymaga dostępu do numeru telefonu celu lub konta iCloud.

Dlaczego warto wybrać aplikacje szpiegowskie innych firm zamiast darmowych metod?

Podczas gdy darmowe metody, takie jak korzystanie z WhatsApp Web lub uzyskiwanie dostępu do kopii zapasowych, mogą wydawać się wygodną opcją, mają one również ograniczenia. Na przykład, w przypadku obu metod,  wymagany jest tymczasowy dostęp do urządzenia docelowego i może on nie mieć pełnego dostępu do wszystkich rozmów i plików multimedialnych.

Z drugiej strony, program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp innych firm oferują zaawansowane funkcje zaprojektowane specjalnie do monitorowania aktywności WhatsApp. Obejmują one śledzenie w czasie rzeczywistym, szczegółowe dzienniki połączeń i wiadomości oraz zdalny dostęp do urządzenia docelowego. Działają one również w trybie ukrycia, dzięki czemu są prawie niewykrywalne na telefonie docelowym.

Co więcej, aplikacje szpiegowskie innych firm zapewniają niezawodną obsługę klienta i regularne aktualizacje, aby zapewnić optymalną wydajność. Dzięki zaawansowanym funkcjom i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oferują one bardziej kompleksowe rozwiązanie do monitorowania aktywności WhatsApp w porównaniu z darmowymi metodami.  Tak więc, jeśli poważnie myślisz o złapaniu zdradzającego partnera lub monitorowaniu czyjejś aktywności WhatsApp, zainwestowanie w zaufaną program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp innej firmy jest najlepszym rozwiązaniem. Wybieraj więc mądrze i zawsze pamiętaj o przestrzeganiu przepisów dotyczących prywatności podczas korzystania z jakichkolwiek metod nadzoru.

Podsumowanie

Podsumowując, wykorzystanie aplikacji szpiegowskich można uznać za najskuteczniejszą metodę monitorowania działań WhatsApp. Ich wszechstronne funkcje, przyjazny dla użytkownika interfejs i ukryte operacje sprawiają, że są one lepszym wyborem niż metody bezpłatne. Niezależnie od tego, czy chcesz złapać oszukującego partnera, czy po prostu chcesz uważnie śledzić czyjeś działania w WhatsApp, program do sprawdzanie aktywności na WhatsApp stanowią niezawodne i wygodne rozwiązanie.

 

Autor |2023-11-24T14:05:38+01:0024 listopada 2023 14:05|Kategorie: Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile