Jesteś tutaj:--, Promocje, Top7-Czy naprawdę znasz Roidmi Eva?

Czy naprawdę znasz Roidmi Eva?

Promocja

Postępy w technologii robotów odkurzających pozwalają nam na łatwiejsze czyszczenie podłogi. Ale przy tak wielu rodzajach modeli na rynku, ważne jest, aby wiedzieć, jak możesz kupić model, który będzie Ci odpowiadał.

 

Снимок экрана 2023 05 06 в 15.09.57

 

Całkiem niedawno, Roidmi EVA, wszechstronny robot do czyszczenia i mopowania, przykuł naszą uwagę, a z informacji online i recenzji na platformach zakupowych, takich jak AliExpress, wynika, że to urządzenie zdobyło jednogłośną pochwałę od konsumentów.

Zauważono też, że wielu konsumentów spotyka się z problemem odnośnie pierwszego kontaktu z tego typu urządzeniem, nie do końca rozumiejąc jego funkcję i jak robot może pomóc konsumentom w ich codziennych sprawach.

 

 

Dlaczego warto kupić robot odkurzacz Roidmi EVA All-in-one z funkcją samooczyszczania i opróżniania?

Снимок экрана 2023 05 06 в 15.05.47

 

Jest to w pełni funkcjonalne urządzenie typu all-in-one, które łączy w sobie odkurzanie, mopowanie, automatyczne czyszczenie mopa i automatyczne zbieranie kurzu. Moc ssania wynosi aż 3200Pa, a funkcja automatycznego mopowania nie tylko rozwiązuje problem czyszczenia podłóg, ale także automatycznie czyści mop i zbiera kurz.

 

Снимок экрана 2023 05 06 в 15.05.32

 

Roidmi EVA może być ustawiony za pomocą telefonu komórkowego, aby wybrać odpowiednią częstotliwość automatycznego mycia i powrotu, z trzema opcjami 3/9/12 minut. Można także ustawić częstotliwość automatycznego zbierania kurzu: mały dom: czyszczenie 3 razy i jedno zbieranie kurzu; średni dom: czyszczenie 2 razy i jedno zbieranie kurzu; duży dom: czyszczenie raz i jedno zbieranie kurzu; można również wybrać nigdy nie zbierać kurzu.

Dodatkowo można zaprogramować sprzątanie na konkretny czas, określając konkretne obszary do czyszczenia lub unikania, co skutecznie zapobiega zmoczeniu dywanu podczas mopowania podłogi.

 

Jakie wymagania dotyczące środowiska domowego są potrzebne do czyszczenia Roidmi EVA?

Снимок экрана 2023 05 06 в 15.06.46

 

Robot Roidmi EVA nie jest zbyt wymagający. Wystarczy umieścić stację bazową w stałym miejscu i pozycji, a najlepiej, aby przestrzeń przed stacją bazową była otwarta i nie przeszkadzała w powrocie urządzenia do sprzątania. Ponadto, między pokojami nie powinno być schodów, a przestrzeń pod łóżkiem lub sofą powinna pomieścić urządzenie, w przeciwnym razie, może to mieć wpływ na jakość sprzątania

Jeśli chodzi o przewody, buty lub stoły na podłodze, nie trzeba ich wcześniej ukrywać, Roidmi EVA posiada technologię nawigacji laserowej LDS i czujniki, które potrafią inteligentnie wykrywać i elastycznie omijać różne przeszkody

 

 

Jak korzystać z Roidmi EVA codziennie?

Podczas pierwszego użytkowania Roidmi EVA, należy najpierw połączyć się z siecią Wi-Fi i aplikacją, a następnie rozpocząć skanowanie w celu zbudowania mapy pomieszczenia. Przy każdym kolejnym czyszczeniu aktualizuje mapę, aby zapewnić czyszczenie całego domu.

 

 

 

Aby codziennie korzystać z Roidmi EVA, wystarczy ustawić czas sprzątania z wyprzedzeniem. Jeśli obawiasz się, że urządzenie zacznie pracować w nocy i wpłynie na Twój odpoczynek, możesz otworzyć aplikację ROIDMI i włączyć tryb „Nie przeszkadzać” (Do Not Disturb)

Sprzątanie z Roidmi EVA jest bardzo wygodne, może automatycznie prać mopa i zbierać kurz. Wystarczy zmieniać pojemnik na kurz i zbiornik na wodę co tydzień lub co miesiąc.

 

Co zrobić jeśli nie działa lub coś pójdzie nie tak?

Roidmi EVA jest łatwy w użyciu. Jeśli nie wiesz, jak go używać, możesz dokładnie przejrzeć instrukcję obsługi urządzenia lub poszukać w internecie artykułów lub filmów, wpisując „Roidmi EVA” w wyszukiwarce, które nauczą cię, jak z niego korzystać.

Jeśli pojawi się jakiś problem z robotem i nie będzie on działał poprawnie, należy najpierw znaleźć rozwiązanie w instrukcji obsługi. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, można skontaktować się z lokalnym dystrybutorem lub skonsultować się z obsługą klienta w oficjalnym sklepie, gdzie zapewnią ci staranną obsługę posprzedażowa.

 

Jak kupić akcesoria do pracy robota, gdy się skończą?

Снимок экрана 2023 05 06 в 15.05.52

 

Wiele z akcesoriów Roidmi EVA to materiały eksploatacyjne, takie jak worki do zbierania pyłu, główna szczotka walcowa, szczotki boczne, filtry, ściereczki do mopa itp. i wymagają regularnej wymiany. Jeśli skończą się materiały eksploatacyjne, jak mogę je kupić?

Jeśli skończą się materiały eksploatacyjne, można je kupić w oficjalnym sklepie Aliexpress, a także u lokalnego dystrybutora.

Prawidłowe korzystanie z robota odkurzającego Roidmi EVA All-in-one Self-Cleaning & Emptying sprawi, że Twoje mieszkanie będzie czystsze, a Ty poczujesz się bardziej zrelaksowany i wolny od codziennych obowiązków.

 

 

 

 

 

Autor |2023-05-09T17:25:00+02:009 maja 2023 15:19|Kategorie: Newsy, Promocje, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile