Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe, Testy i opinie, Top7-Oferty abonamentowe Plusha – zestawienie

Oferty abonamentowe Plusha – zestawienie

Plush pojawił się na naszym rynku kilka lat temu i już wtedy doprowadził do ożywienia rynku wprowadzając niedrogie oferty nielimitowanych rozmów, skierowane głownie do młodych odbiorców.

Przyjrzeliśmy się aktualnej ofercie planów abonamentowych Plusha, które w najtańszej wersji można mieć już za 10 zł miesięcznie. Jak porównanie różnych opcji w Plushu wypada dla klientów ?

 

Plush Abo komponuje zalety abonamentu i prepaida, bowiem w dowolnym momencie można przełączyć się między różnymi wariantami usługi lub nawet zrezygnować z abonamentu, bez dodatkowych konsekwencji. W rezultacie, jest to oferta dla osób, które z jednej strony chcą mieć kontrolę kosztów a z drugiej szukają dużego zakresu nielimitowanych usług.

 

W najtańszej wersji zapłacimy 10 zł miesięcznie za nielimitowane SMSy, 29 gr za minutę rozmowy do sieci stacjonarnych i komórkowych oraz dostaniemy 1GB Internetu w cenie. Warto zauważyć, że korzystanie z Facebooka nie wykorzystuje danych z pakietu. Oferta przeznaczona jest dla osób sporadycznie korzystających z telefonu, które po prostu chcą być osiągalne pod telefonem. Okazyjne korzystanie z Internetu lub wysyłanie SMS/MMS nie wpłynie negatywnie na wysokość rachunku a rozmowy będą kosztować 29 gr, czyli niewiele. Za dodatkowy pakiet 5GB danych zapłacimy 5 zł co daje tylko 1 zł/GB

 

Droższa wersja z abonamentem za 25 zł daje nam zdecydowanie więcej w cenie. 10 GB Internetu, nielimitowane połączenia na komórki i numery stacjonarne. Dostajemy też 10 GB extra na korzystanie z Youtube. Dla stałych klientów Plush zwiększa pakiet Internetu „za Staż” – do 12GB po pierwszym kwartale i aż do 20 GB po dwóch latach. W sumie możemy więc mieć 20 GB netu + 10 GB na Youtube. Korzystanie z FB, Instagram, Messengera i Whatsapp nie zużywa pakietu. Także tutaj możemy dokupić dodatkowe 5GB za 5 zł. Oferta przeznaczona jest dla osób, które aktywnie korzystają z telefonu, lecz nie są pewne, czy nie nastąpi przypadkiem przerwa w zapotrzebowaniu na usługę. W takim wypadku można będzie zmienić abonament na niższy lub wziąć wakacje od abonamentu.

 

Jeżeli zdecydujemy się na abonament za 25 zł, ale z umową na 24 mc, to dostaniemy 15GB danych na start niezależnie od stażu. Jeśli abonent przenosi numer do Plusha to pierwsze 3 miesiące będą gratis, więc po przeliczeniu wychodzi niecałe 22 zł miesięcznie. Podobnie jak w poprzednich wariantach abonamentowych, korzystanie z serwisów społecznościowych nie zużywa pakietu a dodatkowo przez 3 pierwsze miesiące korzystanie z Youtube nie pomniejsza limitu danych. Po tym okresie mamy 10 GB na filmy z YT jak w poprzedniej taryfie. Taryfa przeznaczona jest dla osób aktywnie korzystających z połączeń głosowych, SMS-ów i Internetu, które wiedzą, że będą korzystały ze swojego telefonu stale i przez długi czas.  Plush Abonament jest dostępny w ofercie z telefonem i bez telefonu.

 

Jeżeli potrzebujemy więcej niż jednej karty SIM to dostaniemy zniżkę „rabat dla duetu”. Przy dwóch lub więcej numerach koszt abonamentów w cenie 25 zł (z umową czasową i bez) spada o 20%. Zamiast 25 zł brutto zapłacimy 20 zł.

Zestawienie taryf abonamentowych Plusha

Internet mobilny w Plush

Uzupełnieniem ofert abonamentowych jest opcja z Internetem mobilnym za 30 zł / mc. Także ten abonament można wypowiedzieć w dowolnym miesiącu. Za tę kwotę dostaniemy 40 GB. Po 3 miesiącach używania limit danych wzrasta do 80GB a po 12 do 120 GB, czyli całkiem sporo.

 

Roaming

Oferty Plush Abo podlegają regulacjom UE odnośnie kosztów roamingu. Zgodnie z regulacjami, limit danych w roamingu jest zależny od wielkości abonamentu. W przypadku taryfy za 10 zł dostaniemy 1.67 GB danych w roamingu a w przypadku taryfy za 25 zł – 2.5GB. Korzystanie z transmisji danych na terenie UE w ramach tych limitów nie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Rozmowy głosowe są bezpłatne.

 

Telefony

Uzupełnieniem oferty Plusha są telefony, które w ofercie z umową na 24 mce możemy dostać płacąc comiesięczne raty.  W ofercie operatora znajdziemy takie smartfony jak Samsung Galaxy A6+, A6, J5, J3, Motorola One lub Huawei Y5. Wysokość rat za sprzęt w przypadku najbardziej zaawansowanych telefonów takich jak Galaxy A6 czy Motorola One nie przekraczają 40 zł/mc dla umowy na 24 mce.

 

Podsumowanie

Taryfy Plusha to niedrogie oferty na rozmowy zawierające też spore pakiety danych. Dodatkowo, w ofercie na czas nieokreślony za 25 zł,  zwiększają nam się gigabajty dzięki rosnącemu  stażowi.

W wersji za 10 zł mamy 1GB internetu, nielimitowane SMS/MMS i rozmowy za 29 gr. W wersjach za 25 zł, mamy już znacznie więcej danych do wykorzystania i nielimitowane rozmowy i SMSy. Warianty za 25 zł polecamy szczególnie tym osobom, które chcą mieć nieograniczone rozmowy i smsy przy sporym zapasie danych do wykorzystana. Wariant za 10 zł polecamy użytkownikom, którzy – kładąc duży nacisk na niską cenę – chcą mieć nielimitowane smsy, podstawowy pakiet danych o wielkości 1GB i niedrogie połączenia na komórki i stacjonarne.

Plush ma też ofertę pośrednią – w cenie 20 zł dostaniemy nielimitowane połączenia głosowe do sieci stacjonarnych i komórkowych, 3GB Internetu miesięcznie oraz SMS/MMS w cenie 19 groszy.

 Autor |2019-01-02T09:53:30+02:0031 grudnia 2018 17:32|Kategorie: Artykuły, Internet mobilny, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe, Testy i opinie, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.