Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Promocje, Sprzęt-Niezwykłe możliwości odkurzaczy ROIDMI EVA i ROIDMI EVE Plus – innowacja, wygoda i skuteczność czyszczenia

Niezwykłe możliwości odkurzaczy ROIDMI EVA i ROIDMI EVE Plus – innowacja, wygoda i skuteczność czyszczenia

Promocja

Odkurzacze automatyczne ROIDMI EVA i ROIDMI EVE Plus są niezwykle popularne ze względu na swoją innowacyjną konstrukcję, zaawansowaną technologię i doskonałe wrażenia użytkownika. Jego użytkownicy twierdzą, że EVA i EVE Plus bez trudu radzą sobie z odkurzaniem, mopowaniem i automatycznym zbieraniem kurzu a także gorąco polecają go swoim znajomym. Inni komentujący twierdzą, że urządzenia oszczędzają czas na sprzątaniu domu, pozwalając im spędzać więcej czasu z dziećmi.

 

Linki do produktów:

 

ROIDMI EVA

Urządzenie wykorzystuje unikalną konstrukcję i zaawansowaną technologię, w tym funkcje samoczyszczącego mopa i automatycznego zbierania kurzu, co eliminuje kłopoty związane z ręcznym czyszczeniem mopa i wyrzucaniem kurzu do kosza na śmieci.

 

Scene picture 5

 

Dzięki zastosowaniu inteligentnego chipa, urządzenie zapewnia automatyczne płukanie wsteczne (opcjonalnie 6/10/12 minut), zapewniając korzystanie z czystego mopa w czasie rzeczywistym, aby uzyskać czystszą podłogę i uniknąć wtórnego zanieczyszczenia. Co więcej, urządzenie wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak nawigacja laserowa LDS 4.0 i unikanie przeszkód w podczerwieni, aby zapewnić kompleksowe pokrycie, wysoką wydajność czyszczenia i brak pominięć podczas procesu czyszczenia.

Innowacyjna konstrukcja i zaawansowana technologia ROIDMI EVA sprawiają, że ten model jest wysoce konkurencyjny na rynku. Co więcej, innowacyjne produkty są zwykle bardziej atrakcyjne dla konsumentów, ponieważ oferują unikalne wrażenia użytkownika, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

 

Scene picture 2

 

Oprócz innowacyjnej konstrukcji i technologii, Roidmi EVA zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika pod względem łatwości użytkowania, funkcjonalności i komfortu. Użytkownicy muszą go tylko podłączyć i skonfigurować do pracy. ROIDMI EVA tak samo jak ROIDMIEVA Plus, nie tylko odkurza i mopuje, ale także samoczyści mopa i automatycznie zbiera kurz, zapewniając czyszczenie bez użycia rąk. Dzięki silnemu ssaniu 2700 Pa i naciskowi 12 N na mopa, EVA może z łatwością usunąć brud z podłogi, zapewniając skuteczne czyszczenie.

Użytkownicy mogą również łatwo ustawić spersonalizowane wymagania dotyczące czyszczenia, takie jak ustawienie obszarów czyszczenia lub obszarów zabronionych do czyszczenia różnych pomieszczeń itp. za pomocą aplikacji.

Dodatkowo EVA i EVE Plus są wyposażone w duży kosz na śmieci o pojemności 3 l, który z łatwością pomieści kurz z dziesięciu tygodni, zapobiegając gromadzeniu się bakterii i ułatwiając użytkownikom pozbywanie się śmieci.

 

Scene picture 6

 

 

ROIDMI EVE Plus

1

 

Sprzątanie bez wysiłku i większa wygoda

Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus to idealne rozwiązanie dla utrzymania czystych podłóg bez nadmiernego wysiłku. Usuwa skutecznie zanieczyszczenia z różnych powierzchni pozostawiając podłogę bez kurzu i piasku.

 

robot sprzatajacy roidmi eve plus czarny lifestyle 4

 

Bezpieczne sterowanie dzięki inteligentnym czujnikom

Wyposażony w szereg czujników, ROIDMI Eve Plus zapewnia bezpieczne użytkowanie. Wśród nich na uwagę zasługują m.in. czujnik odległości, który pozwala zachować optymalną odległość od sprzętów domowych czy chodzących osób, a także czujnik antykolizyjny, chroniący przed uderzaniem w przedmioty. Dodatkowo, urządzenie posiada również czujnik podczerwieni, czujnik automatycznego dokowania, czujnik krawędzi i nacisku głowicy.

Automatyczny powrót do bazy

ROIDMI Eve Plus samoczynnie wraca do bazy po rozładowaniu baterii lub zakończeniu sprzątania. To wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć manualnego przenoszenia urządzenia na swoje miejsce. Robot zawsze jest gotowy do kolejnego zadania

 

robot sprzatajacy roidmi eve plus czarny lifestyle 3

3

 

Inteligentne mapowanie pomieszczeń

Dzięki funkcji mapowania pomieszczeń, ROIDMI Eve Plus zaplanuje optymalną trasę w każdym pokoju. Skraca to czas pracy urządzenia, wydłuża cykle działania i zapewnia efektywne sprzątanie.

Dodatkowo, wysoka jakość i opłacalność urządzenia sprawiają, że jest ono bardziej atrakcyjne dla konsumentów niż inne podobne produkty na rynku.

 

Cena

Cena urządzeń jest znacznie niższa w porównaniu do innych produktów o tych samych cechach:

 

Podsumowanie

Konsumenci są bardziej skłonni wydać mniej pieniędzy, aby cieszyć się lepszymi usługami i kupować lepsze produkty. Z perspektywy rynku, wysokiej jakości, opłacalne produkty są bardziej konkurencyjne.

Podsumowując, unikalna i innowacyjna technologia projektowania, doskonałe wrażenia użytkownika i opłacalność to główne czynniki, które sprawiają, że roboty odkurzające ROIDMI EVA i EVE Plus cieszą się popularnością wśród konsumentów.

 

 

  • Więcej informacji na temat ROIDMI EVA można znaleźć na tutaj
  • Więcej informacji na temat ROIDMI EVE Plus można znaleźć tutaj

 

 

Porównanie ROIDMI EVA vs ROIDMI EVE Plus

porównanie 1

porównanie 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor |2023-07-04T09:08:43+02:002 lipca 2023 09:45|Kategorie: e-Handel, Newsy, Pozostałe, Promocje, Sprzęt|Tagi: , , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Marlena 5 lipca 2023 w 09:40 - Odpowiedz

    Tego akurat nie mam za to automatyczna i bezprzewodowa Roomba daje rade.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile