Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7-Black Friday w LG – smartfony taniej

Black Friday w LG – smartfony taniej

W Czarny Piątek klienci będą mogli kupić smartfony LG w specjalnych, obniżonych cenach. W ofercie operatorów Play i Orange znalazły się wszystkie flagowe urządzania LG – LG G7 ThinQ, LG G7 fit czy LG V30. Obok obniżek w ofertach abonamentowych, do końca listopada obowiązuje dodatkowo promocja, dzięki której kupując LG G7 ThinQ lub LG Q7 można odebrać zwrot w gotówce przez BLIK oraz roczną gwarancję na ekran.

Specjalna oferta w Play, dzięki której smartfony można kupić aż 200 zł taniej dotyczy tylko urządzeń LG. Wśród nich znajduje się flagowy LG G7 ThinQ, z podwójnym aparatem wspieranym przez sztuczną inteligencję i głośnikiem Boombox oraz LG G7 fit, który swoją premierę w Polsce miał niedawno.

 

Smartfonowy Black Friday w LG 1

 

W ofercie abonamentowej Play już od 1zł można kupić LG G7 fit. W ramach oferty promocyjnej, do 25 listopada do smartfonu dodawane są słuchawki LG Tone Platinum SE o wartości 849 zł, roczna gwarancja na ekran oraz 50% zniżka na produkty New Balance.

 

Każdy, kto do 30 listopada zdecyduje się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie jednego z operatorów, otrzyma 300 zł zwrotu przez BLIK oraz roczną gwarancję na wyświetlacz. W przypadku LG Q7, obok gwarancji każdy klient otrzyma 150zł zwrotu przez BLIK.

 

Smartfonowy Black Friday w LG 2

Oprócz smartfonów, użytkownicy będą mogli w ofercie abonamentowej kupić w promocji słuchawki, kamerę LG 360 czy LG Watch Style.
Pełna lista urządzeń LG w promocji w PlayAutor |2018-11-23T13:46:27+02:0023 listopada 2018 13:46|Kategorie: LG, Newsy, Promocje, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.