Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Voip-Tańsze numery komórkowe i promocja na numery platynowe w TeleCube.pl

Tańsze numery komórkowe i promocja na numery platynowe w TeleCube.pl

Telefonia internetowa TeleCube.pl wprowadziła niedawno do swojej oferty polskie numery komórkowe. Dodatkowo do 14 maja br. można nabyć numery platynowe z tej puli, w cenie obniżonej o 20%.

TeleCube, od niedawna, oferuje swoim Klientom, polskie numery komórkowe, w cenie od 29 zł netto / miesiąc. Co więcej, w wybranych pakietach wirtualnej centrali te numery są dostępne w kwocie miesięcznego abonamentu (wystarczy jedynie opłacić jednorazową opłatę aktywacyjną, od 29 zł netto / miesiąc). Na przykład w pakiecie Elite (przewidzianym na 32 stanowiska telefoniczne), Klienci TeleCube, mają do dyspozycji 4 numery komórkowe.

Tym samym Klienci TeleCube mogą teraz realizować połączenia w ramach VoIP, prezentując się już nie tylko polskimi lub zagranicznymi numerami stacjonarnymi, ale również polskimi numerami komórkowymi. Szczegółowe informacje na temat oferty numerów komórkowych można znaleźć na stronie: https://www.telecube.pl/numery-komorkowe/

Podobnie jak w przypadku numerów stacjonarnych, TeleCube wydzielił spośród swoich numerów komórkowych, specjalną grupę numerów, które charakteryzują się łatwą do zapamiętania sekwencją, kolejnych, tworzących je cyfr. Są to tzw. numery platynowe.

Aby nabyć numer platynowy, należy posiadać konto w TeleCube; korzystać z jednej z następujących usług: pakiet Mini VoIP, dowolny pakiet wirtualnej centrali lub SIP Trunk, oraz uiścić jednorazową opłatę aktywacyjną, w wysokości od 400 zł netto.

TeleCube w obecnym tygodniu uruchomił dla swoich Klientów biznesowych, promocję o nazwie „Platynówka”. W jej ramach można nabyć platynowe numery komórkowe, ze specjalną zniżką (dotyczącą opłaty aktywacyjnej) o wartości 20%. Promocja trwa do 14 maja br. Podstawowych informacji na jej temat (w tym wykaz numerów platynowych) udziela dział handlowy TeleCube, z którym można się skontaktować pod numerem: 22 1131415 wew. 2 lub pod adresem: info@telecube.pl

 Autor |2018-05-10T13:23:57+02:0010 maja 2018 13:23|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Voip|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Robert 10 maja 2018 w 19:58 - Odpowiedz

    W iFON.pl numery komórkowe są od 5 lat i w cenie 2 PLN / mc

  2. Noiweekend 11 maja 2018 w 15:36 - Odpowiedz

    Robert moze w ifon sa tanie numery, choc trudno to znalezc w cenniku, ale za to uslugi drogie.Sam Ivr albo kolejka kosztuja wiecej niz pakiet w telecube gdzie sa oferowane wraz z wieloma innymi opcjonalnosciami.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.