Jesteś tutaj:-, Newsy, Samsung, Sprzęt, Telefony-Kompaktowy smartfon do social mediów, czyli Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Kompaktowy smartfon do social mediów, czyli Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Takie pojęcie jak kompaktowy smartfon przez długi czas nie budziło szczególnych emocji. W ostatnich latach mieliśmy okazję obserwować, jak nasze telefony stają się coraz większe, a nierzadko oznaczało to również, że były też nieporęczne. Dzisiaj natomiast każdy użytkownik może znaleźć coś dla siebie. Czy jednak model Samsung Galaxy Z Flip3 5G będzie zarówno odpowiednim smartfonem do social mediów, ale też kompaktowym urządzeniem, które mieści się w kieszeni?

Dlaczego warto postawić na kompaktowy smartfon?

Niewielkich rozmiarów, mieszczący się w kieszeni i wygodny w obsłudze. Właśnie taki jest kompaktowy smartfon, którym zainteresowanych jest coraz więcej użytkowników. Dzisiaj poszukujemy już nie tylko telefonów o dużych rozmiarach. Znacznie bardziej zależy nam na tym, aby połączyć funkcjonalność z wygodą. Jednak czy jest to możliwe? Czy może nie oznacza to, że w tym przypadku musimy niestety zrezygnować z dużego ekranu, który pozwala nam na komfortowe oglądanie filmów czy granie w gry? Ależ skąd!

Kompaktowy smartfon, który łączy w sobie wspomniane cechy, to między innymi Samsung Galaxy Z Flip3 5G. Ten model posiada jedną szczególną cechę – można go złożyć. W ten sposób łatwiej jest schować telefon do kieszeni i nie martwić się o to, że może się do niej nie zmieścić. Tymczasem w zaledwie sekundę i po wykonaniu jednego ruchu otwierana forma sprawia, że mamy do czynienia z pełnowartościowym smartfonem o dużym ekranie. 

Czy powinien wyróżniać się smartfon do social mediów?

Jednak dzisiaj szukamy nie tylko kompaktowych smartfonów. Dobrze, aby jednocześnie nasz telefon pozwolił na bezproblemowe publikowanie treści w social mediach. To wpisy, zdjęcia i filmy. Potrzebujemy więc narzędzi, aby tworzyć nowe treści. Tymczasem taki smartfon, jak wspomniany już Samsung Galaxy Z Flip3 5G, właśnie to może nam zaoferować. Tutaj na uwagę zasługuje między innymi dostępność aż trzech aparatów. Z ich pomocą zrobisz wysokiej jakości zdjęcia. 

Potrzebujesz kreatywnego autoportretu? Żaden problem! Wystarczy wykorzystać tryb Flex. W pierwszej kolejności należy dostosować kąt i nieco się cofnąć. Selfie możesz zrobić bez konieczności użycia rąk. To samo tyczy się także zdjęć grupowych.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – telefon nie tylko dla influencerów

Jednak mamy tutaj nie tylko smartfon do social mediów. Ten telefon oferuje znacznie więcej. Docenią go na przykład osoby, które zwracają uwagę na niecodzienny design. Złożone urządzenie mierzy zaledwie 10,7 cm co oznacza, że mieści się w kieszeni. Jednak tutaj spojrzenie przyciąga także kolor smartfona. Lawendowy, czarny, beżowy czy zielony. Możliwości jest wiele, a to oznacza, że każdy użytkownik może znaleźć coś, co będzie dla niego odpowiedni. 

Co jednak z odpornością na czynniki zewnętrzne? Jeżeli obawiasz się zalania sprzętu, to w tym przypadku nie masz już o co się martwić. Ten wodoodporny telefon spełniają wymogi normy IPX8.16. Oznacza to, że może wytrzymać nawet 30 minut zanurzenia pod wodą na głębokości 1,5 m. Czy nie jest to coś, o czym marzy wielu użytkowników? 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics PolskaAutor |2022-11-29T20:30:22+01:0029 listopada 2022 20:30|Kategorie: Android, Newsy, Samsung, Sprzęt, Telefony|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.