Jesteś tutaj:--, Promocje-Moc odkurzania „Dla wygody” – Samsung Jet™ w promocji z prezentem o wartości do 799 zł

Moc odkurzania „Dla wygody” – Samsung Jet™ w promocji z prezentem o wartości do 799 zł

W Nowym Roku codzienne domowe obowiązki nie znikną, ale możemy uczynić je mniej uciążliwymi. Pomoże nam w tym dobra organizacja czasu i zaangażowanie domowników, ale także zaawansowane technologie, dzięki którym porządki będą przebiegały szybciej i sprawniej. Odkurzacz Samsung Jet™ stanowi wyjątkowe połączenie mocy i rozwiązań dla wygody. Co więcej, teraz dostępny jest w ofercie promocyjnej z prezentem o wartości do 799 zł.

Nie ma co ukrywać, że sprzątanie nie należy do naszych ulubionych domowych czynności. Dlatego nowoczesne sprzęty agd projektowane są w taki sposób, aby odciążyć użytkownika i zapewnić mu optymalny komfort podczas korzystania z nich. Doskonałym przykładem jest odkurzacz Samsung Jet™.

 

LP Samsung 5.03.2021 4443 a 1

 

Moc rozwiązań dla poprawy komfortu

Dobry odkurzacz to przede wszystkim odkurzacz skuteczny, który umożliwia łatwe docieranie do każdego zakamarka w domu. Jego dodatkowe funkcje i zastosowane rozwiązania służące wygodzie, mogą za to sprawić, że domownicy będą po niego chętniej sięgać. Samsung Jet™ 90 to lekki i poręczny odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy (550 W), który z łatwością radzi sobie zarówno na grubych dywanach, jak i twardych podłogach. Wyposażony w wytrzymałą baterię pozwala nawet na godzinne odkurzanie bez ładowania. Rozładowaną baterię możemy zastąpić zapasową i wydłużyć czas działania urządzenia nawet o kolejną godzinę. Samsung Jet™ 90 zajmuje mało miejsca, a dzięki wolnostojącej stacji ładującej możemy mieć go zawsze w zasięgu ręki. Ponadto, zarówno pojemnik na kurz, jak i system filtrujący nadają się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Teleskopowa rura posiada 4-poziomową regulację długości, dzięki czemu dopasuje się do wzrostu użytkownika zapobiegając nadmiernemu schylaniu. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów dołączonych do Samsung Jet 90 – w tym 4 rodzajów szczotek i elastycznej końcówki – skutecznie i wygodnie odkurzymy każdego rodzaju nawierzchnię.

 

LP Samsung 5.03.2021 4167 a

 

Higieniczna czystość i ulga w alergii

Choć granice domowego nieporządku to kwestia dość indywidualna, to nie należy zapominać o wymiarze zdrowotnym. Unoszące się w powietrzu pyłki i kurz mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, a zawarte w nich roztocza wywoływać reakcję u alergików. Odkurzacz Samsung Jet™ wyróżnia pięciowarstwowy system filtracji, który wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Pojemnik na kurz wygodnie opróżnimy przechylając go, bez konieczności odłączania od rury. Możemy także skorzystać z innowacyjnej stacji czyszczącej, dzięki której bezproblemowo i higienicznie opróżnimy pojemnik bez otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to ograniczenie rozprzestrzeniania się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów. Dzięki hermetycznej konstrukcji proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia.

 

Skorzystaj z promocji – kup Samsung Jet™ i otrzymaj prezent

Samsung Jet™ pozwoli na wygodne sprzątanie domu, a znajdujące się w zestawie akcesoria – ich rodzaj i liczba uzależnione są od modelu – pomogą dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych. Teraz, w ramach promocji Samsung, kupując Samsung Jet™ możemy otrzymać jedno z dodatkowych akcesoriów w prezencie.

  • Przy zakupie modelu Samsung Jet™ 75 oraz Jet™ 90 użytkownicy otrzymają jeden z wybranych prezentów – stację czyszczącą, baterię lub Jet Tool Kit
  • Przy zakupie modelu Samsung Jet™ 70 lub Jet™ 60 użytkownicy otrzymają Jet Tool Kit
  • Aby skorzystać z promocji Samsung należy zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie.

 

LP Samsung 5.03.2021 4955 a

 

Promocja obowiązuje od 3 stycznia do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

 

Autor |2022-01-07T15:50:13+01:007 stycznia 2022 16:30|Kategorie: Newsy, Promocje|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile