Jesteś tutaj:---Dell prezentuje nowe monitory UltraSharp – lepsza wydajność i komfort pracy

Dell prezentuje nowe monitory UltraSharp – lepsza wydajność i komfort pracy

Nowe monitory oraz systemy konferencyjne od Dell Technologies pomagają pracownikom kreatywnym oraz biurowym pracować produktywnie i wygodnie w hybrydowych środowiskach pracy.

  • Dell UltraSharp to pierwszy na świecie profesjonalny monitor z bezpośrednio podświetlonymi strefami przyciemnienia 2K mini LED, które dają precyzję koloru oraz kontrastu
  • Technologia redukcji niebieskiego światła zwiększa komfort widzenia
  • Firma prezentuje również nowe rozwiązania do przestrzeni konferencyjnej, by bezproblemowo współpracować w hybrydowych środowiskach pracy.

Według badania IDC, 81% pracowników uważa że monitory o wyższej rozdzielczości, lepszej ergonomii i kolorach wpływają pozytywnie na jakość doświadczenia pracy. Rozbudowane portfolio UltraSharp wykorzystuje najnowocześniejsze technologię, w tym mini-LED, wbudowany kolorymetr oraz ekrany z redukcją światła niebieskiego.

 

Technologia, która pomaga nam pracować lepiej, jest kluczowa w procesie adaptacji do nowego, hybrydowego środowiska pracy – mówi Bert Park, starszy wiceprezes oraz dyrektor generalny w Software & Peripherals Product Group, Dell Technologies. – Nasze monitory od zawsze bardzo dobrze współpracują z każdym pecetem, a nasza nowa linia kontynuuje tę tradycję. Pomagamy naszym klientom zwiększać produktywność, zapewniając jednocześnie doskonałą wydajność, styl i komfort.

 

Jako wiodąca marka w segmencie monitorów od siedmiu lat , Dell oferuje kompleksowy ekosystem narzędzi do współpracy, który jest w stanie sprostać potrzebom każdego pracownika, oferując największą liczbę monitorów zarejestrowanych w systemie EPEAT® Gold3 na świecie.

 

Wyjątkowa precyzja kolorów, kontrast i precyzja w służbie kreatywności

Kreatywni czy designerzy, by mogli tworzyć najlepsze projekty, potrzebują wyświetlaczy z dokładnym odwzorowaniem kolorów. Monitor Dell UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) to pierwszy na świecie profesjonalny monitor o bezpośrednio podświetlanych strefach przyciemnienia 2K mini-LED, w którym indywidualnie kontrolowane strefy podświetlenia na monitorze zapewniają kontrast z głęboką czernią i jasną bielą.

Dell UP3221Q Lifestyle

Dzięki najszerszemu zakresowi kolorów DCI-P3 w profesjonalnym monitorze o rozdzielczości 99,8%, 4K i VESA DisplayHDR 1000, 32-calowy UltraSharp pozwala na precyzyjne oraz jednolite odwzorowanie kolorów filmów i materiałów video. Jest to pierwszy na świecie profesjonalny monitor o przekątnej 31,5 cala z wbudowanym, zasilanym technologią Calman® kolorymetrem, dającym twórcom elastyczność kalibracji zaplanowanej lub na żądanie, z podłączeniem do PC lub bez niego.

 

Większy komfort widzenia oraz szersza przestrzeń wyświetlacza

Dla działających zza biurka profesjonalistów, którzy często pracują na arkuszach kalkulacyjnych oraz pracują z danymi, monitory Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E) oraz Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub(U3421WE) oferują idealną równowagę pomiędzy wygodą a funkcjonalnością.

Dell U2421E Monitor

Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E)

Dell U2421E Front Back

Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E)

Dell U3421WE

Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub(U3421WE)

 

Zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania, 24-calowy monitor UltraSharp posiada format 16:10 i jest pierwszym monitorem Dell z technologią ComfortView Plus – wbudowanym rozwiązaniem z certyfikatem TÜV Rheinland o nazwie Hardware Low Blue Light, który utrzymuje precyzję odwzorowania kolorów na ekranie i minimalizuje emisję niebieskiego światła dla optymalnego komfortu widzenia. Format 16:10 w tym 24-calowym monitorze InfinityEdge to o wiele więcej przestrzeni na ekranie. 34-calowy monitor  UltraSharp charakteryzuje się rozdzielczością WQHD, 95% pokryciem kolorów DCI-P3 oraz zapewnia immersyjne doświadczenie audiowizualne dzięki trójstronnym, ultracienkim krawędziom oraz wbudowanym podwójnym głośnikom.

Dell U3421WE Lifestyle

Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub(U3421WE)

 

 

Rozwiązania dla bezproblemowej pracy offline i online

W miarę stopniowego powrotu do pracy w biurach, firmy będą zmuszone zmienić konfigurację swoich przestrzeni konferencyjnych tak, by lepiej odpowiadać na potrzeby pracowników w biurach i współpracujących z nimi pracowników zdalnych.

Meeting Space

Najnowsze rozwiązanie Dell dla przestrzeni konferencyjnych: Meeting Space Solution for Microsoft Teams Rooms, oferuje kompletny ekosystem dla współpracy grupowej, który obejmuje OptiPlex 7080 Micro z systemem operacyjnym Windows, monitory wielkoformatowe Dell oraz urządzenia peryferyjne audio i wideo. Dzięki funkcji wykrywania bliskości i możliwości połączenia jednym dotknięciem, pracownicy mogą rozpoczynać spotkania o czasie i dzielić się treściami w czasie rzeczywistym zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie.

Meeting Space2

 

Przystawka magnetyczna Plug and play Magnetic Soundbar

Dell Slim Soundbar (SB521A)

Nowe monitory serii P (P2721Q, P3221D, P3421W) oraz nowy 24-calowy monitor UltraSharp można sparować z naszą najnowszą innowacją audio, czyli przystawką Dell Slim Soundbar (SB521A). Jest ona mocowana magnetycznie do spodu ekranu, co pozwala użytkownikom na bezproblemowe obracanie, pochylanie oraz przekręcanie monitora, bez zakłóceń w jego działaniu. Będący najcieńszą oraz najlżejszą na świecie przystawką, nasz soundbar wyposażony jest w potężne głośniki o mocy 3,6W, które zapewniają wysoką jakość dźwięku przy wygodnym, nie wymagającym instalacji sterowników podłączeniu w technologii plug and play.Autor |2020-10-07T11:21:47+02:007 października 2020 11:21|Kategorie: Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.