Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Orange-Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o Orange Flex

Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o Orange Flex

Artykuł sponsorowany

Co to jest Orange Flex? Na czym polega innowacyjność tej oferty? Jak szybko i wygodne dołączyć do Orange Flex? Oto najważniejsze fakty o elastycznej ofercie przygotowanej przez Orange.

  1. Wygodna aplikacja Orange Flex

Orange Flex to oferta Planu komórkowego, którą aktywujesz a następnie zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej. Bez zobowiązań i długoterminowych umów. W aplikacji znajdziesz cztery Plany, które różnią się wielkością paczki danych – w zależności od potrzeb możesz wybrać paczkę 15 GB za 25 zł, 30 GB za 30 zł, 50 GB za 50 zł lub 100 GB za 80 zł. Wszystkie Plany obejmują także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Raz w miesiącu możesz zmniejszyć lub zwiększyć swój Plan w zależności od aktualnych potrzeb. W Orange Flex masz pełną wygodę – opłaty pobierane są automatycznie z karty, którą podpinasz do aplikacji. Możesz także wybrać szybkie płatności BLIK.

  1. Rozmawiaj, oglądaj i słuchaj bez limitów

Wszystkie Plany zawierają także wbudowaną usługę Social Pass. Podczas przeglądania popularnych mediów społecznościowych i komunikatorów jak Facebook, Messenger, Instagram, TikTok, Whatsapp, Viber, Snapchat, Pinterest czy Twitter nie musisz martwić się o zużycie danych internetowych. Dzięki usłudze Social Pass możesz korzystać z mediów społecznościowych bez ograniczeń GB, bo dostępny transfer nie będzie się zmniejszał.

Na takiej samej zasadzie działają pozostałe, dodatkowe Passy – Music Pass, Video Pass i Game Pass. Dzięki nim możesz korzystać z najpopularniejszych muzycznych i filmowych serwisów streamingowych, a także portali dla graczy nie przejmując się zużyciem transferu.

  1. Minimum formalności

Aby dołączyć do Orange Flex, nie musisz odwiedzać salonu. Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon aplikację Orange Flex ze sklepu Google Play lub App Store. Po zarejestrowaniu się (możesz wykorzystać do tego celu konto Google lub konto na Facebooku) wybierasz Plan, z którego chcesz korzystać. Następnie określasz, czy chcesz otrzymać nowy numer czy zachować dotychczasowy. W ostatnim kroku potwierdzasz swoją tożsamość za pomocą dokumentu tożsamości i zrobieniu sobie ‘selfie’  oraz wybierasz metodę płatności – wszystko odbywa się za pomocą aplikacji Orange Flex. Pod wskazany przez Ciebie adres kurier bezpłatnie dostarczy kartę SIM. Możesz także zdecydować się na wirtualną kartę eSIM, którą aktywujesz w kilka minut.

  1. Poleć Orange Flex znajomym i odbierzcie po 50 zł

Jeżeli oferta Orange Flex przypadnie Ci do gustu, możesz polecić ją znajomym i otrzymać 50 zł od Orange Flex. W aplikacji Orange Flex znajdziesz swój indywidualny kod polecający, który możesz udostępnić znajomym. Za każdym razem, gdy ktoś z Twoich znajomych poda ten kod podczas aktywacji Orange Flex, każdy z Was otrzyma po 50 zł. Zdobyte w ten sposób środki mogą zostać zwrócone na kartę, którą sparowałeś z aplikacją Orange Flex, lub wykorzystane jako środki na opłacenie Twoich usług we Flexie.

Jeszcze więcej informacji o Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/.Autor |2020-09-29T23:13:19+02:0029 września 2020 18:03|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Orange|0 komentarzy