Jesteś tutaj:---Nowa odsłona SkyCash – zmiany, na które czekali użytkownicy aplikacji

Nowa odsłona SkyCash – zmiany, na które czekali użytkownicy aplikacji

Już 1 lipca w aplikacji SkyCash pojawią się zmiany, na które czekali nasi użytkownicy. Wiele dodatkowych funkcji i nowa odsłona ekranu głównego aplikacji to tylko zapowiedź planowanych wielu pozytywnych zmian, jakie czekają użytkowników aplikacji SkyCash jeszcze w tym roku.   

Wprowadzone w lipcu zmiany, to przede wszystkim uproszczone korzystanie z aplikacji SkyCash, a co za tym idzie – większa wygoda dla naszych użytkowników. Dostęp do portmonetki SkyCash nie będzie wymagał weryfikacji konta, a użytkownicy będą mogli nią zapłacić w aplikacji już po pierwszym logowaniu.

Zmiany w interfejsie aplikacji to większa przejrzystość oraz szybszy dostęp do najważniejszych funkcji i usług. W dolnej części ekranu dodaliśmy belkę, na której znajdują się często wykorzystywane przez użytkowników guziki – aktywne bilety do kontroli, ulubione produkty i zarządzanie kartami płatniczymi.

W centralnym miejscu pojawił się planer podróży, którego nie mogło u nas zabraknąć. Dzięki niemu, w łatwy sposób można wyszukać interesujące nas połączenie i porównać koszty poszczególnych biletów. Ta funkcjonalność będzie rozwijana, bo widzimy na to duże zapotrzebowanie. Jeszcze w tym roku pojawi się w zupełnie nowej, rozbudowanej o dodatkowe usługi odsłonie.

skycash 2

Ekran główny aplikacji nabrał lekkości i nowoczesnego stylu. Z uwagi na przywiązanie użytkowników do niektórych rozwiązań, postanowiliśmy zachować prezentowanie produktów na kaflach. Proste i czytelne ikony pomogą szybko odnaleźć to, czego użytkownik aktualnie szuka. Uporządkowane zostało również menu aplikacji. Pojawiły się tam sekcje znacząco ułatwiające poruszanie się po ustawieniach konta, historii transakcji, czy aktualnych regulaminach.

Jedna z nowości to również kafel Rozrywka, pod którym znajdują się m.in. doładowania do serwisów streamingowych, gamingowych i muzycznych takich jak Spotify. Oferta będzie sukcesywnie rozszerzana, aby umilić naszym użytkownikom czas spędzony w podróży lub w domu.

Wiemy też, że wielu użytkowników nie decydowało się na korzystanie z portmonetki SkyCash ze względu na konieczność zweryfikowania konta. Dlatego też, tak jak wspomnieliśmy na początku, wypracowaliśmy rozwiązanie, które pozwoliło nam złagodzić wymagania. Od 1 lipca wszyscy nasi użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z portmonetki od razu po rejestracji (bez dotychczas wymaganej weryfikacji konta przelewem weryfikacyjnym).

skycash 3

Prosta weryfikacja pierwszego stopnia będzie wciąż dostępna i pozwoli na korzystanie z dodatkowych funkcji, jak np. natychmiastowe przesyłanie środków do innych użytkowników SkyCash. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dokonanie tej weryfikacji zyskają status Użytkownika Zweryfikowanego. Zostanie im też wydany Instrument Płatniczy Portmonetka+.

Po dokonaniu weryfikacji drugiego stopnia, czyli potwierdzeniu tożsamości zdjęciem swojego dowodu oraz selfie, odblokowana zostanie m.in. funkcja Bankomaty, która pozwala na zasilanie Portmonetki+ gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Dodatkowo zwiększone zostaną limity transakcji. Taki użytkownik zyska również status Użytkownika Zaufanego.

Kolejna duża zmiana to otwarcie naszego serwisu dla osób nieletnich, które ukończyły 13 rok życia.

Na początek będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji dostępnych w ramach podstawowej wersji portmonetki.

Wraz z wdrożeniem wyżej opisanych zmian, rozbudujemy usługę Autostrady. Od 1 lipca nasi użytkownicy zapłacą ze SkyCash za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady A4 (Katowice – Kraków). Przypominamy, że usługa działa na AmberOne Autostradzie A1 od grudnia 2019 roku. To rozwiązanie gwarantujące pełną wygodę i dużą oszczędność czasu, idealnie wpisuje się w portfolio usług oferowanych przez SkyCash.Autor |2020-06-26T09:48:25+02:0026 czerwca 2020 09:48|Kategorie: Newsy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.