Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gadżety, Newsy, Rozrywka, Top7, Zdrowie, Zdrowie-Adidas wraz z Google stworzyli „inteligentne” wkładki do butów

Adidas wraz z Google stworzyli „inteligentne” wkładki do butów

Firmy Adidas wraz z Google i wydawcą gier EA Sports opracowały wkładki do piłkarzy. Same wkładki niczym się nie różnią z wyglądu od zwykłych wkładek, ale kapsułka która idzie z nimi w komplecie sprawia że buty stają się „inteligentne”.  W tym mini-komputerze wbudowane są różne czujniki, które śledzą wskaźniki treningu: prędkość biegu, ilość i jakość uderzeń w piłkę i inne dane. 

Kapsuła łączy się ze smartfonem przez Bluetooth i przesyła wszystkie dane do aplikacji Adidas. Statystyki te można przesłać do gry FIFA Mobile — to daje dodatkowe bonusy dla rozwoju swojej wirtualnej drużyny piłkarskiej.

Inteligentne wkładki nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane, Adidas opublikował na razie tylko mały zwiastun, w którym można zobaczyć projekt nowości:

 Autor |2020-03-10T17:20:17+02:0010 marca 2020 17:20|Kategorie: Aplikacje, e-Sport, Gadżety, Newsy, Rozrywka, Top7, Zdrowie, Zdrowie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.