Jesteś tutaj:--, Top7-Lexmark Ulepsza Globalny Program Partnerski

Lexmark Ulepsza Globalny Program Partnerski

Lexmark, globalny lider rozwiązań w zakresie druku, ogłosił dziś ulepszenia programu partnerskiego Lexmark Connect, które umożliwiają partnerom osiąganie jeszcze większych sukcesów. Lexmark Connect zapewnia wszystkim swoim partnerom dostęp do innowacyjnych rozwiązań i technologii w zakresie obrazowania, a także do narzędzi, zasobów i korzyści, które pomagają uzyskać więcej możliwości biznesowych i poprawić wyniki finansowe. Program został znacznie udoskonalony na rok 2020.

 

„Aby napędzać rozwój, program partnerski musi priorytetowo traktować prostotę. Mając to na względzie, udoskonaliliśmy Lexmark Connect,” powiedział Thomas Valjak, wiceprezes ds. sprzedaży kanałowej w EMEA. “Chcemy umożliwić partnerom łatwe korzystanie z naszych bogatych zbiorów narzędzi, zasobów i wiedzy fachowej. Partnerzy będą mogli teraz łatwiej się zarejestrować, uczestniczyć i zdobywać korzyści

Poza regularnymi promocjami i korzyściami finansowymi, które motywują zespoły sprzedaży partnerów do rozwoju i maksymalizacji zysków, Lexmark Connect jest skonstruowany w taki sposób, aby nagradzać sukcesy partnerów. „Dzięki wielopoziomowemu podejściu, im większy wzrost, tym większe korzyści z programu”, dodał Valjak.

Lexmark Connect oferuje różne ścieżki programowe, dostosowane do konkretnego modelu biznesowego partnera i bazy klientów – w zakresie rozwiązań biznesowych, handlowych i dystrybucyjnych.

Partnerzy w zakresie rozwiązań biznesowych mogą budować wartość dodaną dla swoich klientów dzięki wiedzy, które pozycjonuje ich jako zaufanych doradców. Sprzyja to bardziej zaawansowanym rozmowom z klientami, które prowadzą do zwiększenia sprzedaży. Zasoby, w tym bezpośrednie wsparcie ze strony przedstawiciela handlowego firmy Lexmark, pomagają partnerom rozszerzyć wewnętrzne możliwości i zwiększyć wyniki sprzedaży. Partnerzy handlowi muszą działać szybko, dlatego Lexmark zapewnia narzędzia, które pomagają w tym zakresie.  

„Ponadto chcemy zintensyfikować naszą pracę z Partnerami Dystrybucyjnymi, aby przyciągnąć do naszego programu więcej sprzedawców, szczególnie na otwartym rynku”, powiedział Valjak.

Lexmark Connect zapewnia partnerom unikalną wiedzę i niestandardowe rozwiązania, począwszy od szkoleń i edukacji, a skończywszy na wszechstronnych możliwościach, które mogą pomóc partnerom jeszcze bardziej zróżnicować ich ofertę.

 

Kluczowe korzyści i ulepszenia programów kanałowych na 2020 r. obejmują:

  • Bardziej zindywidualizowany model biznesowy, dzięki czemu doświadczenie jest dostosowane do konkretnych potrzeb i celów,
  • Wielowarstwowa struktura programu, która pozwala zyskiwać więcej w miarę wzrostu ,
  • Nowe możliwości szkoleniowe i edukacyjne pozwalające na budowanie wiedzy i doświadczenia,
  • Wsparcie sprzedaży oraz programy nagród i promocje mające na celu wzmocnienie działań w zakresie sprzedaży,
  • Wygodny i całościowy dostęp do PartnerNet, portalu partnerskiego firmy Lexmark.

 

„Udoskonalenia Lexmark Connect są przykładem zaangażowania Lexmark w sukces naszych partnerów. Wyposażając ich w bezpieczne, niezawodne urządzenia, różnicujemy ich możliwości i napędzamy rozwój biznesu”, powiedział Valjak. „Lexmark Connect umożliwia partnerom dotrzymanie obietnicy firmy Lexmark, poparte przemyślanymi rozwiązaniami inżynieryjnymi, wiodącymi w branży zabezpieczeniami, nagradzaną technologią i doświadczeniem branżowym”.Autor |2020-02-12T08:53:32+02:0012 lutego 2020 08:53|Kategorie: Newsy, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.