Motorola one zoom: wybierz swoją perspektywę

Motorola one zoom uwieczni Twój świat z oszałamiającą ostrością, kolorystykąi wyrazistością, nawet przy słabym oświetleniu. Wyposażona w 48-megapikselową matrycę aparatu, technologię Quad Pixel, podwójną optyczną stabilizację obrazu (OIS), tryb nocnych zdjęć (Night Vision), specjalny 8-megapikselowy teleobiektyw, 16-megapikselowy obiektyw oultraszerokim kącie widzenia i funkcje wspierane przez sztuczną inteligencję. 

 

Снимок экрана 2019 09 06 в 13.26.59

 

Doskonały aparat w każdej sytuacji

Ten system aparatów cyfrowych zapewnia optymalną elastyczność robienia zdjęć: profesjonalnej jakości portretów najbliższych, wyraźnych ujęć ulubionego zespołu z ostatniego rzędu na koncercie, a nawet rozległej panoramy ze zdobytego szczytu.

 

Снимок экрана 2019 09 06 в 13.28.06

 

Każde zdjęcie udane

Wyposażona w 48-megapikselową matrycę główną i technologię Quad Pixel motorola one zoom ma czterokrotnie większą światłoczułość, dlatego umożliwia wykonanie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Optyczna stabilizacja obrazu pomaga w wykonaniu gotowych do publikacji w mediach społecznościowych zdjęć bez utraty ostrości powodowanej przez ruch ręki. Funkcja trybu nocnych zdjęć wykorzystuje specjalne oprogramowanie do tworzenia zdjęć o zmroku wyróżniających się żywymi, naturalnymi kolorami, pozbawionymi ziarnistości i o zadziwiającej szczegółowości.

 

Z bliska i wyraźnie

Aparat z 8-megapikselowym teleobiektywem oferuje 3-krotny zoom optyczny o wysokiej rozdzielczości (10-krotny zoom hybrydowy), który umożliwia fotografowanie szczegółów z bliska z zachowaniem jakości traconej podczas używania zoomu cyfrowego. Nawet po użyciu pełnego zoomu uzyskuje się zdjęcia wyraźne, a dzięki optycznej stabilizacji obrazu — także bez rozmycia.

 

motorola one zoom: wybierz swoją perspektywę

 

Zobacz więcej

Najważniejsze chwile wymagają czasami bardziej efektownego punktu widzenia. Obiektyw o ultraszerokim kącie widzenia 117° mieści w kadrze cztery razy więcej obrazu2, umożliwiającwykonanie efektownych zdjęć horyzontalnych, gotowych do prezentacji w mediachspołecznościowych.

 

Szybsze ładowanie na dłużej

Zainstalowana jest  baterii o pojemności 4000 mAh.  Motorola one zoom ma technologię szybkiego ładowania Turbo Power.

motorola one zoom: wybierz swoją perspektywę

Zachwycający ekran OLED

Wyświetlacz OLED Max Vision o przekątnej 6,4 cala w motorola one zoom  jest niemal bezramkowy, ekran rozciąga się od krawędzi do krawędzi i wyświetla żywe kolory oraz wszystkie szczegóły w rozdzielczości Full HD+ (1080p).

 

Jedwabiście gładki i odporny na zabrudzenia

Motorola one zoom to telefon z zaokrąglonymi krawędziami i precyzyjnie obrabianym szkłem, dlatego doskonale leży w dłoni. Smartfon dostępny w trzech gradientowych opcjach kolorystycznych: szara (Electric Gray), fioletowa (Cosmic Purple) i brązowa (Brushed Bronze). Charakterystyczne logo Motoroli z tyłu urządzenia po raz pierwszy pełni też funkcję wskaźnika świetlnego LED informującego o nadejściu wiadomości i połączeń oraz innych zdarzeniach.

Odblokowywanie pod ekranem

Efektowny wyświetlacz kryje też w sobie inteligentny czytnik linii papilarnych. Jest on widoczny tylko wtedy, gdy jest potrzebny, a po odblokowaniu urządzenia znika. Czytnik linii papilarnych działa z algorytmem uczenia maszynowego i nieustannie dopasowuje się do użytkownika, dlatego przy każdym kolejnym użyciu pracuje szybciej i dokładniej. Kiedy masz zajęte ręce, możesz też łatwo odblokować telefon poprzez funkcję rozpoznawania twarzy.

Motorola one Zoom EU Electric Gray SIDEBYSIDE Batwing

Obsługa bez używania rąk dzięki Alexie

Dostępna wyłącznie w sklepach Amazon wersja motoroli one zoom ma wbudowaną funkcję Alexa. Umożliwia ona korzystanie ze smartfona bez używania rąk po wypowiedzeniu słowa aktywującego.

 

Ceny i dostępność

Nowa motorola one zoom będzie dostępna w Polsce od 6 września w cenie od 1799 zł. Specjalna wersja z Alexą dla sklepów Amazon będzie dostępna od 5 września w WielkiejBrytanii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Francji.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.