Jesteś tutaj:-, Inne, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Taryfy, Telefony, Top30, Top7-Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz – Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz – Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników Internetu mobilnego, TP-Link rozszerza swoje portfolio urządzeń LTE i wprowadza na rynek stacjonarny  router 4G+, Archer MR600.

Już ponad 30 milionów Polaków korzysta z Internetu*, choć nie wszyscy mają możliwość podłączyć się do infrastruktury kablowej. Jednak jej brak dziś już nie jest przeszkodą
w korzystaniu z sieci. LTE jest niewątpliwie doskonałą propozycją dla osób, które mieszkają
w okolicy, gdzie Internet stacjonarny nie jest dostępny, albo dla tych, którzy mają potrzebę od czasu do czasu zabrać „swój” Internet na urlop, np. na działkę. W takich miejscach dostęp do Internetu umożliwi router Archer MR600.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz - Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link

MR600 to najnowszy, dwupasmowy, bezprzewodowy router od TP-Link. Obsługuje
LTE Cat6 z technologią Carrier Aggregation i zapewnia prędkość transferu sięgającą do 300Mb/s. Nieskomplikowana konfiguracja i łatwość użytkowania sprawią, że model ten zadowoli każdego użytkownika, dla którego ważny jest mocny i stabilny zasięg sieci bezprzewodowej.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz - Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link

 

Archer MR600 może stanowić główne łącze internetowe w domu  lub gdziekolwiek zabierzemy go ze sobą – wystarczy włożyć do wbudowanego slotu kartę SIM od wybranego przez siebie operatora i w dowolnym miejscu oglądać filmy w jakości 4K, pobierać duże pliki lub grać online. Stabilność i wydajność połączeń gwarantują dwie zewnętrzne anteny 4G LTE, które w razie potrzeby można wymienić np. na antenę zewnętrzną.. R rozgłasza sieć WiFi w standardzie 802.11ac o prędkościach do 1167MB/s w dwóch pasmach transmisji. Archer MR600 posiada również cztery gigabitowe porty Ethernet, gwarantujące dużą prędkość i niezawodność połączeń dla sprzętów przewodowych, które wymagają dużej przepustowości.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz - Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link

Router obsługuje technologię OneMesh, dzięki czemu współpracując z innymi urządzeniami od TP-Link, tworzy elastyczną sieć Mesh. Technologia OneMesh™, dzięki płynnemu roamingowi, zapewnia ciągłą transmisję danych podczas przemieszczania się użytkownika po domu. Urządzenia znajdujące się w sieci WiFi są automatycznie łączone z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten jest niezauważalny dla użytkownika, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest niebywale swobodne i bardzo wygodne.

Archer MR600 bez problemu zapewni połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym (smartfonom, laptopom, itp.) jednocześnie.

Konfiguracja routera Archer MR600 jest bardzo prosta i nie przysporzy kłopotu nawet najmniej zaawansowanym technologicznie użytkownikom. Wygodnym rozwiązaniem jest dostępna opcja  zarządzania ustawieniami sieci za pomocą aplikacji TP-Link Tether, dostępnej na smartfony i tablety.

Prędkość 4G+

W pełni korzystaj z sieci 4G+ Cat6 z technologią Carrier Aggregation, umożliwiającą zwiększenie prędkości przesyłania danych
aż do 300 Mb/s. Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz grami online bez przeszkód.

Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości

Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja dużych prędkości i niezawodności połączeń dla urządzeń przewodowych wymagających dużej przepustowości, takich jak smart TV, konsole do gier, NAS itd.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz

Archer MR600 oferuje niespotykaną wygodę użytkowania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy gwarantują szeroką kompatybilność, a dwie zaawansowane technologicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia. Aby korzystać
z szybkiej i stabilnej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś.

Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba!

Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G+ oraz wbudowanemu slotowi na kartę SIM wystarczy, że włożysz kartę micro-SIM i włączysz router. Korzystanie z szybkiego i stabilnego Wi-Fi w sieci 4G+ jeszcze nigdy nie było tak proste!

Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie

Korzystając z routera Archer MR600 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom. 4 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz - Archer MR600 stacjonarny router 4G+ od TP-Link


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.