Jesteś tutaj:-, Android, Bez kategorii, Inne, Inne, LTE, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top30, Top7-Samsung Galaxy Fold 2 otrzyma ekran 8 cali i rysik S Pen

Samsung Galaxy Fold 2 otrzyma ekran 8 cali i rysik S Pen

Pierwszy Galaxy Fold do tej pory nie pojawił się w sprzedaży po przeniesieniu produkcji z powodu problemów z ekranem. Ale Samsung już pracuje nad kontynuacją tego modelu – donosi koreańska strona Thalac. Główną zmianą wyróżniającą Galaxy Fold 2 od pierwszego modelu będzie powiększony do 8 cali ekran – telefon ma być jak tablet, który można złożyć na pół.

Nowy Galaxy Fold będzie działać z  piórem Samsung S Pen. Do tej pory nikt jeszcze nie robił elastycznego ekranu współpracującego z rysikiem, więc ciekawi jesteśmy jak Samsung sobie z tym poradzi.

Pierwszy Galaxy Fold ma ekran 7,3 cala. Można powiedzieć, że smartfon ten jest nieco eksperymentalny i – ze względu na cenę 2000 Dolarów – nie dla wszystkich. Eksperymentalny, dlatego, że mimo premiery Samsung do tej pory nie wprowadził go do sprzedaży i dostępne w testach u dziennikarzy modele, notorycznie się psuły.

Firma Samsung podobno już rozwiązała problem z ekranem i smartfon wkrótce trafi na półki sklepów. Oficjalnych informacji o ogłoszeniu kolejnej wersji Galaxy Fold na razie nie ma.  Najprawdopodobniej zaprezentowana zostanie na początku 2020 roku –  12 miesięcy po ogłoszeniu pierwszego składanego smartfona od Samsunga.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.