Jesteś tutaj:--, Top7-Nowy abonament w PLAY – PLAY HOMEBOX

Nowy abonament w PLAY – PLAY HOMEBOX

Od 7 czerwca Krzysztof Piątek, jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w Europie, będzie reklamował nową ofertę abonamentową PLAY HOMEBOX z dużymi pakietami danych. Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszyć będzie wystrzałowa promocja – drugi smartfon 500 zł taniej.

 

Internet do woli – w pełnej prędkości, prosto, wygodnie i mobilnie

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zużyciu danych na smartfonach, PLAY powiększa liczbę GB we wszystkich planach taryfowych dla klientów indywidualnych. Na szczególną uwagę zasługuje nowy wariant, czyli PLAY HOMEBOX. Jest to Internet w telefonie (35GB pełnej prędkości) i dodatkowa karta SIM z Internetem (150GB pełnej prędkości) do wykorzystania wedle uznania klienta na dowolnym urządzeniu mobilnym, w ramach jednego abonamentu.

blog tabela homebox

Oferta PLAY HOMEBOX jest dla każdego. Nie ma znaczenia, czy klient decyduje się korzystać z niej w formule SOLO, DUET czy RODZINA. Każdy korzysta z większego pakietu danych.

 

„Zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych, stale rośnie zapotrzebowanie na szybki Internet wysokiej jakości i użytkownicy wykorzystują coraz więcej danych. PLAY wprost odpowiada na te ewoluujące preferencje konsumentów pod kątem sieciowym oraz ofertowym. Już od wielu miesięcy PLAY jest numerem 1 w rankingu speedtest.pl, zapewniając swoim użytkownikom średnią prędkość Internetu mobilnego we własnej sieci na poziomie 24,37 Mb/s w kwietniu. A teraz, chcąc zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie naszej sieci wprowadzamy większe pakiety danych. Stąd też zupełnie nowa oferta PLAY HOMEBOX – superszybki Internet w telefonie dla każdego i dodatkowa karta SIM z Internetem do domu, do tabletu lub innych urządzeń wedle indywidualnych potrzeb” – powiedział Jean Marc Harion prezes PLAY.

 

Badania PLAY wykazują, że w związku ze stale rosnącym wykorzystaniem Internetu na urządzeniach mobilnych, klienci oczekują prostej informacji o wielkości pakietów danych i prędkości Internetu na wysokim poziomie. PLAY łączy dla użytkownika to, co najlepsze. Zapewnia coraz wyższe prędkości, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych w swojej sieci 5G READY, a teraz zwiększa dostępne pakiety danych w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na usługi transmisji danych i wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX.

 

Wystrzałowa promocja na start – 500zł rabatu na drugi smartfon

Do drużyny PLAY dołączył Krzysztof Piątek, najbardziej utalentowany piłkarz młodego pokolenia, który na start w nowej ofercie PLAY HOMEBOX, otrzymał w ramach specjalnej promocji drugi smartfon 500 zł taniej. Wybierając ofertę DUET lub RODZINA, klient dobiera smartfon (np. Samsung Galaxy A50 za 1 zł), a smartfon dla drugiej osoby (np. Samsung Galaxy S10) otrzymuje 500 zł taniej. Można skorzystać z jednego z rekomendowanych zestawów lub stworzyć własny np. z elektryczną hulajnogą. 

 

Więcej transferu to więcej rozrywki

W ofertach PLAY M i L oraz PLAY HOMEBOX klient otrzymuje w cenie abonamentu dostęp do pakietu kanałów telewizyjnych PLAY NOW, m.in. Eleven Sport 4, Comedy Central czy Nicktoons. Oglądanie w aplikacji PLAY NOW nie pomniejsza pakietu danych. Dla fanów muzyki, jak zawsze jest Tidal – bez dodatkowych opłat nawet przez 6 miesięcy.Autor |2019-06-05T13:15:06+02:005 czerwca 2019 13:50|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.