Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Oficjalne wideo OnePlus 7 oraz nowe zdjęcia smartfona

Oficjalne wideo OnePlus 7 oraz nowe zdjęcia smartfona

Nowy model linii OnePlus zostanie pokazany na konferencji 14 maja. Dyrektor generalny Pete Lau opublikował króciutki teaser nowego modelu – OnePlus 7 Pro.

 

OnePlus 7

Sądząc po publikacji, nowy smartfon OnePlus będzie „szybki i płynny”. Pete Lau pisze, że osiągnięcie płynności działania jest bardziej skomplikowane niż osiągnięcie szybkości. To prawdziwy test dla sprzętu i oprogramowania. Według prezesa, „nowy produkt jest prostu piękny i już nie może się doczekać, kiedy go zobaczymy!”.

Wiemy, że OnePlus 7 Pro będzie miał trzy główne kamery, a także ekran o częstotliwości odświeżania  90 Hz.  Smartfon będzie miał zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości QHD +.

OnePlus 7

Niedawno brytyjski sklep internetowy MobileFun opublikował zdjęcia nadchodzącego OnePlus 7 Pro w etui, które ujawnia kilka kolorów gradientu z tyłu smartfona. Widać na nich gradienty przechodzące od zielonego do czarnego, a także od fioletu do ciemno-szarego i niebieskiego. Zdjęcia po raz kolejny potwierdzają obecność wysuwalnej od góry  kamery selfie.

 

OnePlus 7

 

Najprawdopodobniej wersja Pro będzie kosztować znacznie więcej, niż poprzednie urządzenia OnePlus. Nie zdziwimy się jeśli cena będzie zaczynać się od 699 Dolarów(~2590 złotych)  lub nawet 799 Dolarów (~2950 złotych). Zwykły OnePlus 7 bedzie miał podwójny aparat i rozdzielczość ekranu 1080p + (i zapewne także mniej pamięci RAM i pamięci wewnętrznej).

 

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.