Jesteś tutaj:--, Top7-Działania Corporate Responsibility T‑Mobile Polska nagrodzone

Działania Corporate Responsibility T‑Mobile Polska nagrodzone

T‑Mobile Polska po raz kolejny znalazł się w gronie uhonorowanych Listkami CSR tygodnika Polityka, za działania realizowane w obszarze społecznej odpowiedzialności.

Listki CSR to nagroda, którą od ośmiu lat tygodnik POLITYKA przyznaje firmom za konsekwentną realizację działań w obszarach dotyczących ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowań wobec pracowników czy ochrony środowiska. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – Złoty, Srebrny i Biały Listek. W tegorocznej edycji konkursu, za działania realizowane w 2018 roku, T‑Mobile Polska nagrodzony został Srebrnym Listkiem CSR, tym samym awansując w zestawieniu o jedną pozycję w porównaniu do roku ubiegłego.

 

„Dzięki działaniom z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu budujemy naszą silną pozycję rynkową, opartą nie tylko o innowacyjne rozwiązania i usługi, ale również o zaufanie wszystkich naszych interesariuszy.” – mówi Małgorzata Rybak – Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej.

„Awans w zestawieniu i przyznanie nam Srebrnego Listka CR, to dowód na to, że nasze aktywności są dostrzegane i doceniane, ale co najważniejsze przynoszą realne korzyści tym, do których są kierowane”– dodaje Rybak Dowżyk.

 

Przegląd społecznej odpowiedzialności biznesu za rok 2018, bazował na wytycznych międzynarodowej normy społecznej odpowiedzialności ISO 26000. Ankieta przeprowadzona przez tygodnik POLITYKA, przy współpracy merytorycznej firmy doradczej Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pozwoliła wyłonić 73 firmy, które nagrodzone zostały Listkami CSR.Autor |2019-04-18T10:12:04+02:0018 kwietnia 2019 10:12|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.