Jesteś tutaj:--, Top7-Systemy telefoniczne Panasonic z funkcją nagrywania rozmów 

Systemy telefoniczne Panasonic z funkcją nagrywania rozmów 

Panasonic Business nawiązał współpracę z firmą Ferrari Electronic, wiodącym niemieckim producentem rozwiązań z obszaru Unified Communications. Celem jest zapewnienie kompleksowej oferty systemów komunikacyjnych wraz z funkcją nagrywania rozmów.

W ramach współpracy system rejestracji połączeń Ferrari Electronic będzie kompatybilny z szeregiem produktów Panasonic – urządzeniami analogowymi, cyfrowymi SIP i IP.

Rozwiązanie oferuje funkcje nagrywania rozmów podczas połączeń telefonicznych VoIP. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie sprawdzać stan wszystkich linii, uczestniczyć w rozmowie telefonicznej i ręcznie uruchomić nagrywanie w dowolnym momencie. Wbudowana „przeglądarka połączeń” umożliwia również wyszukiwanie, odtwarzanie, wysyłanie, archiwizowanie i usuwanie nagrań. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się w służbie zdrowia, telekomunikacji i wszystkich firmach, które potrzebują lub mają obowiązek nagrywania rozmów.

Oprogramowanie w połączeniu z urządzeniami Panasonic umożliwia jednoczesne wykonywanie tradycyjnych połączeń oraz pracę rejestratora VoIP, przy użyciu tej samej bazy danych i serwera klienta.

System Ferrari sprawdzi się w szczególności w połączeniu z ujednoliconym systemem komunikacyjnym UC Pro firmy Panasonic, który współpracuje z serią KX-NS i KX-NSX. Rozwiązanie pozwala na obsługę ponad 2500 numerów wewnętrznych, zapewniając szybką i łatwą komunikację.

Dzięki porozumieniu urządzenia Panasonic będę również zgodne z systemami Unified Messaging i Unified Communication firmy Ferrari Electronic.

– Dążymy do tego, by spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Szukaliśmy firmy, która umożliwiłaby nam wprowadzenie funkcji do nagrywania rozmów. Cieszymy się ze współpracy z Ferrari Electronic. Sądzę, że razem będziemy mogli zaoferować kompleksowe rozwiązania komunikacyjne dla wielu firm z różnych sektorów – mówi Carlos Osuna, Category Owner w Panasonic Business Europe.

– Ta współpraca pozwoli nam dotrzeć do nowych odbiorców, a klientom Panasonic zapewni większe możliwości dzięki zintegrowanej funkcji nagrywania rozmów. Z niecierpliwością czekamy na rozwój współpracy z Panasonic w przyszłości– mówi Rolf Fiedler, CTO w Ferrari Electronic AG.Autor |2019-03-29T14:49:33+02:0029 marca 2019 14:49|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.