Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Top30, Top7-Bankowość nowej generacji. Bank Millennium proponuje nowe doświadczenie klienta w bankowości elektronicznej

Bankowość nowej generacji. Bank Millennium proponuje nowe doświadczenie klienta w bankowości elektronicznej

Bank Millennium zapewni klientom nowe doświadczenie korzystania z bankowości elektronicznej. Już wkrótce uruchomi nowy serwis bankowości internetowej Millenet oraz aplikację mobilną, które będą teraz spersonalizowane dla każdego klienta. Do ich budowy zastosowano unikatowe na polskim rynku technologie i rozwiązania, a także wyjątkowy design.

 

 

 Nowe doświadczenie klienta w bankowości elektronicznej to kolejny krok w realizacji strategii Banku Millennium opartej na klientocentryzmie, jakości i personalizacji na masową skalę. To nowa filozofia podejścia do potrzeb klienta. Teraz każdy użytkownik będzie miał swój własny, zindywidualizowany serwis bankowości internetowej i mobilnej. Millenet i aplikacja zostały zbudowane zupełnie od nowa i ujednolicone, aby niezależnie od tego, czy klient korzysta z kanału internetowego, czy mobilnego, zapewnić mu to samo, najlepsze doświadczenie.

bank millennium aplikacja

W nowej bankowości elektronicznej główną rolę będzie odgrywała strona główna serwisu. Pojawi się tu sekcja Wydarzenia, gdzie klient zobaczy swoje ostatnie transakcje. Listę Wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o nowe typy informacji, których potrzebuje użytkownik.

 

Kolejną nową sekcją będą Dodatki, dostępne na stronie głównej, które mają ułatwić klientowi codzienne życie i bankowanie. Klient będzie mógł wybrać, które są dla niego przydatne i ustawić je wedle potrzeb. Przykładowo dodatek Zbiórka ułatwi zebranie pieniędzy na prezent dla znajomego czy zebranie przez rodziców kwoty potrzebnej na wycieczkę klasową lub na podarunek dla nauczyciela. Z kolei dodatek Nadchodzące płatności pozwoli na łatwe monitorowanie i planowanie wydatków. Z pomocą dodatku Wygodny Przelew klient zrobi przelew w kilka sekund wprost ze strony głównej, a dodatek Bezpłatne Konto pozwoli mu zawsze pamiętać o spełnieniu warunków bezpłatnego konta.

 

bank millennium aplikacja

 

Nowy design serwisu umożliwia szybką ocenę stanu finansów i zachęca do oszczędzania. Całe menu zostało bardzo uproszczone, dzięki czemu nawigacja jest jeszcze bardziej intuicyjna. Dodatkowo w nowej odsłonie serwisu prezentowane są obracające się, animowane kafelki z produktami pokazujące najbardziej przydatne informacje dla klienta, na których odwrocie pojawiają się najczęściej wykonywane przez niego czynności. Główne sekcje w nowym serwisie to: Strona główna, Moje finanse, Płatności, Oferta, MilleUrząd oraz Twój profil.

bank millennium aplikacja

 

W przypadku projektu nowego serwisu niezwykle istotna jest warstwa graficzna, która podąża za najnowszymi trendami. Duże elementy, kafelkowy układ systemu, fonty i ikonografiki, które podkreślają najważniejsze informacje zwiększają czytelność systemu, ale też sprawiają, że bankowość staje się przyjemna dla oka. Do systemu wprowadzane są również mikroanimacje i interakcje, które zwiększają poczucie płynności i komfort wykonywania operacji. Takie podejście do warstwy graficznej sprawia, że bankowość internetowa i mobilna Banku Millennium odpowiada standardom wizualnym systemów i aplikacji mobilnych, z których klienci korzystają poza bankiem.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.