Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top7, Zdrowie, Zdrowie-Inteligentny zegarek Louis Vuitton otrzymał nowy procesor Qualcomm

Inteligentny zegarek Louis Vuitton otrzymał nowy procesor Qualcomm

Francuski dom mody Louis Vuitton poinformował o bliskim wprowadzeniu do sprzedaży zaktualizowanej wersji inteligentnego zegarka LV Tambour Horizon z systemem Android Wear OS. Zegarek otrzymał najnowszy procesor  Snapdragon Wear 3100, zaprojektowany dla urządzeń przenośnych przez firmę Qualcomm  przy wsparciu Google.

Ponieważ jedną z cech nowego procesora jest zwiększenie czasu pracy baterii, zaktualizowany smartwatch Tambour Horizon może teraz pracować bez ładowania przez cały dzień (a jeżeli używać tylko funkcji wyswietlania czasu –  przez 5 dni)

LV Tambour Horizon

 

Ekran zegarka ma teraz wyższą rozdzielczość wyświetlacza w porównaniu z poprzednią wersją. Tambour Horizon ma na  tarczy wskazówki godzin i wskaźnik dnia i nocy, które działają nawet w trybie „Ambient”. Dla przypomienia – tryb „Ambient” jest jedną z nowych funkcji Wear 3100 — dzięki niej zegarek wyświetla czas i inne informacje, takie jak tętno i ilość kroków, przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię niż w trybie aktywnym.

Zegarek będzie teraz także dostępny w białej, ceramicznej obudowie.

Cena nowej wersji LV Tambour Horizon na razie nie jest znana. Cena poprzedniego modelu zaczynała się od 2490 Dolarów i można się spodziewać, że w przypadku tej aktualizacji cena nie zostanie znacząco zmieniona.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.