Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Top7-Pralka Porsche za 13 tysięcy zł.

Pralka Porsche za 13 tysięcy zł.

Projektanci ze studia F.A. Porsche zaprojektowali pralkę dla producenta sprzętu elektronicznego i AGD  – Panasonic.  Firma  postawiła przed sobą zadanie, żeby połączyć funkcjonalność i minimalistyczny wygląd sprzętu domowego.

pralka panasonic Porsche

Chiny to największy rynek dla firmy Panasonic poza granicami Japonii. Chińczycy uwielbiają najnowocześniejszy  sprzęt AGD od  najlepszych marek z dużą ilością funkcji. Projekt tak prestiżowej marki jak Porsche i możliwość podłączenia pralki do smartfona zapewniły produktowi sukces. Projekt pralki jest surowy i oszczędny. Obudowa w szarym  kolorze wykonana jest  ze stali nierdzewnej. Dodatkowo pralka wyposażona została w zintegrowane zawieszenie, które tłumi wibracje podczas  pracy.

pralka panasonic Porsche

Na panelu przednim znajduje się kolorowy ekran, grafika którego stylizowana na deskę rozdzielczą samochodów Porsche. Idąc z duchem czasu, pralka wyposażona jest w moduł komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi i pozwala łączyć się z nią za pośrednictwem internetu. Wszystko to działa za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, które pozwala  zdalnie wybierać tryby prania, włączyć pralkę, regulować ilość płynu do prania i otrzymywać powiadomienia po zakończeniu prania.

pralka panasonic Porsche

 

Koszt pralki wyniesie 2900 Dolarów, czyli jak na sprzęt AGD – bardzo dużo.Autor |2018-11-20T19:32:26+02:0020 listopada 2018 19:32|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.