Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Newsy, Rynek, Top7-Bilety Kolei Mazowieckich do kupienia przez mPay

Bilety Kolei Mazowieckich do kupienia przez mPay

Koleje Mazowieckie uruchomiły sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay – systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Pasażerowie korzystający z aplikacji znajdą w niej ofertę biletową, która obejmuje również Wspólny Bilet Samorządowy. Jego posiadacze są uprawnieni do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach ośmiu regionalnych przewoźników kolejowych. 

Koleje Mazowieckie to drugi przewoźnik, który w ostatnim czasie nawiązał współpracę z mPay. Spółkakażdego dnia uruchamia średnio 800 pociągów, którymi podróżuje prawie 170 tys. pasażerów. Korzystając z mPay można kupować bilety znajdujące się w ofercie Kolei Mazowieckich: jednorazowe, strefowe czasowe, sieciowe dobowe oraz 3-dniowe.

Wymagania naszych podróżnych zobowiązują nas do ciągłej pracy nad jakością usług, które świadczymy. Chcemy iść z duchem czasu, a to wymaga dostosowania się do oczekiwań klientów. Dlatego też systematycznie rozwijamy kanały sprzedaży biletów. Poszerzenie opcji związanej z zakupem biletu za pośrednictwem mPay podyktowane jest właśnie chęcią zaspokojenia tych oczekiwań powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Dużym udogodnieniem dla osób korzystających z aplikacji mPay jest szybki dostęp do Wspólnego Biletu Samorządowego. Uprawnia on do nieograniczonej liczby przejazdów w niemal wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Łódzką Kolej Aglomeracyjną i Warszawską Kolej Dojazdową. Bilet jest ważny przez 24 godziny i pozwala podróżować na 62 liniach, obsługujących ponad 950 stacji na terenie 12 województw.

Koleje Mazowieckie rozpoczęły współpracę z mPay 1

Po wyszukaniu połączenia aplikacja daje pasażerom dostęp do wielu przydatnych informacji, jak czas podróży, długość trasy czy liczba i miejsca przesiadek. W łatwy sposób można też sprawdzić okres ważności biletu oraz stacje, w obrębie których jest on honorowany. Za bilety pasażerowie mogą płacić środkami z przedpłaconej elektronicznej portmonetki lub przy użyciu podłączonej do mPay karty płatniczej. Aplikacja została również wyposażona w wygodną funkcję zwrotu lub wymiany zakupionego biletu, z której podróżni mogą korzystać w razie zmiany planów wyjazdowych.

Usługa zakupu biletów kolejowych jest dostępna dla użytkowników aplikacji mPay w wersjach na telefony z systemami Android oraz iOS. Do zrealizowania zakupu konieczne jest posiadanie aktywnego połączenia z Internetem. Nie jest ono natomiast potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów i okazywania ich do kontroli.Autor |2018-11-19T11:24:32+02:0019 listopada 2018 11:24|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Inne, Newsy, Rynek, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. TRx 19 listopada 2018 w 22:43 - Odpowiedz

    Kolorystyka aplikacji jak i sama aplikacja przypominająca brand Play’a.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.