Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Rynek, Top7-Allegro Smart – bez limitów paczek i w ofercie miesięcznej

Allegro Smart – bez limitów paczek i w ofercie miesięcznej

Allegro znosi limit liczby dostaw w usłudze Allegro Smart i wprowadza ofertę miesięczną. W ramach usługi będzie można zamówić dowolną liczbę przesyłek do paczkomatów i punktów odbioru, których do końca roku będzie blisko dwadzieścia tysięcy.

5 listopada o godzinie 12:00, po dwóch miesiącach od wprowadzenia przełomowej usługi Allegro Smart!, pojawi się jej nowa, dodatkowa wersja. Opłata za miesiąc to 8,99 zł. Z oferty Allegro Smart! znika także limit paczek: każdy użytkownik Smart! będzie mógł zamówić nieograniczoną liczbę dostaw do paczkomatów i punktów odbioru, których sieć do końca roku będzie liczyć blisko dwadzieścia tysięcy w całym kraju.

 

Usługa Allegro Smart! została świetnie przyjęta przez Polaków  – mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro. – W pierwszym tygodniu działania mieliśmy ponad sto tysięcy użytkowników, obecnie jest ich już kilkaset tysięcy, a to wynik dopiero pierwszych dwóch miesięcy. Oferty oznaczone znakiem Smart! są kupowane ponad dwukrotnie częściej niż oferty bez tego oznaczenia. Smart! obejmuje już ponad 40 milionów ofert produktów – liczba ta wzrosła o 48% od startu usługi. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy znosimy limit przesyłek, żeby klienci mogli kupić tyle towarów z darmową dostawą, ile tylko zechcą. Wersja miesięczna daje klientom jeszcze większą elastyczność korzystania z usługi i atrakcyjną cenę – dodaje Grzegorz Czapski.

 

W ofercie, oprócz nowej wersji za 8,99 zł miesięcznie, pozostaje dostępna usługa roczna, za 49 zł. Także w jej przypadku zniesiony zostanie limit 365 przesyłek rocznie. Bez zmian pozostaje warunek, że z darmowej dostawy w pakiecie Smart! można skorzystać, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość 40 zł i więcej.

allegro smart dostępna usługa roczna, za 49 zł.

benchmark.pl

5 listopada w serwisie Allegro pojawi się kilkaset Mega Okazji, a wśród nich dziesiątki najatrakcyjniejszych ofert dostępnych tylko dla korzystających z Allegro Smart!. Część ofert będzie dostępna tylko przez 24 godziny, a część – ponad 100 „Szybkich Okazji” o najbardziej atrakcyjnych cenach – najprawdopodobniej wyprzeda się w ciągu pierwszych kilku minut od udostępnienia.

Allegro Smart! będzie można opłacać kartą płatniczą debetową lub kredytową – wystarczy raz wprowadzić numer karty i miesięczne płatności za usługę będą pobierane automatycznie. Oczywiście każdy klient może zrezygnować z korzystania z usługi Smart! w dowolnym czasie i wtedy płatności ustaną. Będzie mógł też ponownie skorzystać z usługi gdy tylko zechce.Autor |2018-11-05T11:21:50+01:005 listopada 2018 11:21|Kategorie: e-Handel, Newsy, Promocje, Rynek, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Robert 5 listopada 2018 w 12:59 - Odpowiedz

    No to ciekawostka, chyba dlatego że wśród firm spedycyjnych coraz bardziej większy problem z doręczaniem paczek na czas a szczyt zakupowy przed nami tak naprawdę.
    Prezenty w tym roku trzeba zatem już zamawiać :-).

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.