Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Top7-Mytaxi rozszerza swoje usługi i wprowadza pilotaż elektrycznych hulajnóg

Mytaxi rozszerza swoje usługi i wprowadza pilotaż elektrycznych hulajnóg

Mytaxi jeszcze w tym roku udostępni pilotażowo usługę współdzielenia elektrycznych hulajnóg. Wprowadzenie e-hulajnóg jest elementem międzynarodowej strategii mytaxi polegającej na poszerzaniu wachlarza usług związanych z mobilnością w mieście.

mytaxi planuje uruchomić najem jednośladów w postaci e-hulajnóg w jednym z europejskich miast do końca 2018 roku. W 2019 roku usługa będzie udostępniana w kolejnych krajach, w których dostępne jest mytaxi. Modelem elektrycznych hulajnóg, jaki wykorzysta mytaxi będzie Segway S4.

 

Segway s4 mytaxi

 

Trend współdzielenia e-hulajnóg rozwija się bardzo dynamicznie i staje się coraz bardziej popularny w wielu metropoliach –mówi Eckart Diepenhorst, CEO mytaxiWspółdzielenie elektrycznych hulajnóg to doskonałe uzupełnienie naszego istniejącego biznesu bazującego na współpracy z kierowcami taksówek. Uruchomimy usługę pilotażową e-hulajnóg jako odrębną markę, ale naszym celem jest ułatwienie użytkownikom wyboru pomiędzy naszymi usługami.

E-hulajnogi są dodatkiem do usług mytaxi, ponieważ są równie szybkie jak samochody na krótkich dystansach i bardzo wygodne w użyciu. Rozszerzenie portfolio mytaxi, o taką usługę pozwoli dotrzeć do nowej grupy konsumentów.

Obecnie nie na wszystkich rynkach istnieją ramy prawne umożliwiające rozpoczęcie takiego projektuprzyznaje Eckart Diepenhorst Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni, ponieważ uważamy, że e-hulajnogi mogą znacząco przyczynić się do rozwiązania problemów, z którymi zmagają się współczesne miasta. Chcemy ściśle współpracować z włodarzami miast, aby znaleźć szybkie i niezawodne rozwiązania dla usprawnienia i unowocześnienia mobilności w mieście.Autor |2018-10-29T13:15:31+02:0029 października 2018 13:00|Kategorie: Aplikacje, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.