Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Taryfy, Top7-Czy abonament bez limitu musi być drogi? Zobacz jak zaoszczędzić z nju na abonament!

Czy abonament bez limitu musi być drogi? Zobacz jak zaoszczędzić z nju na abonament!

Artykuł sponsorowany

Użytkownicy telefonów komórkowych, ceniąc sobie swobodę nielimitowanego korzystania z różnego rodzaju usług, oczekują od sieci atrakcyjnych ofert, które pozwolą im cieszyć się z nieograniczonych rozmów z bliskimi czy dostępem do internetu w każdym miejscu, za atrakcyjną opłatą. Jednak zwykle w parze z nielimitowanym abonamentem, idzie wysoka cena. Zupełnie inaczej jest w przypadku nju na abonament – to wygodniejsza oferta od tradycyjnego abonamentu z korzystnymi warunkami finansowymi.

Nju na abonament – same zalety

Nju na abonament to połączenie wygody abonamentu i wolności, którą daje oferta na kartę. Dlaczego warto skorzystać z oferty nju na abonament?

 • Umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie

W nju klienci podpisują umowy na czas nieokreślony, i  mogą wypowiedzieć w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 • Usługi można zmienić kiedy się chce

Klient może w dowolnym momencie dokonać zmian w ofercie, z której korzysta. Wystarczy, że wyśle SMS-a o odpowiedniej treści lub zaznaczy konkretną opcję, logując się do swojego konta na stronie njumobile.pl. Zmiany zostaną wprowadzone od kolejnego okresu rozliczeniowego.

 • Opłaty za usługi w roamingu w UE są takie same jak za usługi krajowe

Klienci sieci nju mobile, mogą do woli wykonywać połączenia i wysyłać SMS-y w roamingu we wszystkich krajach Unii Europejskiej, bez obaw o koszty – za wszystko zapłacą zgodnie z cennikiem krajowym.

 • Koszty uzależnione od intensywności korzystania z usług

Za korzystanie z usług, klient nie zapłaci więcej od określonej kwoty w umowie. Może też zapłacić mniej, jeśli rzadko korzysta z usług. Jeśli w ogóle z nich nie korzysta, zapłaci jedynie minimalną kwotę określoną w umowie albo naprawdę nic, jeżeli jest w nju na abonament przynajmniej od 3 miesięcy i włączył bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”.

 • Dodatkowe GB internetu za staż

Po półrocznym korzystaniu z oferty, ilość dostępnych gigabajtów w danej opcji nju na abonament zostaje podwojona. Następną dokładkę internetu można uzyskać po kolejnych sześciu miesiącach, a później – po roku.

Więcej informacji dotyczących korzyści, jakie płyną z korzystania z oferty nju na abonament, można znaleźć na tej stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-abonament

Nju na abonament – którą ofertę wybrać?

Nju mobile oferuje trzy opcje oferty na abonament, które różnią się rodzajem oferowanych usług bez limitu oraz wielkością pakietu internetowego. Co zawierają poszczególne opcje?

 1. nju na abonament za 19 zł miesięcznie
 • 1 GB internetu
 • rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE
 •            1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE
 • SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE dodatkowo płatne: 9gr/SMS, 19gr/MMS, ale nie więcej niż 9 zł za korzystanie bez limitu
 1. nju na abonament za 29 zł miesięcznie
 • 10 GB internetu
 • rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE
 •            SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE
 •            1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE
 • wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 29 zł za korzystanie bez limitów
 1. Nju na abonament za 39 zł miesięcznie
 • 20 GB internetu
 • rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE
 •            SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE
 •            2,52 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE
 •            wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 39 zł za korzystanie bez limitów

Oferta nju na abonament daje możliwość kontroli ponoszonych kosztów. Określenie minimalnej i maksymalnej kwoty na rachunku pozwala klientom w pełni kontrolować wydatki na telefon – od początku wiedzą, ile maksymalnie zapłacą za korzystanie z usług, co ważne – bez limitu. Po trzech miesiącach w nju na abonament, z włączoną bezpłatną usługą  „Im dłużej, tym lepiej” jak nie będą korzystać nie zapłacą naprawdę nic. W nju mobile na abonament klienci zawsze zapłacą tylko za to, z czego w danym miesiącu korzystali.Autor |2018-10-11T13:39:50+02:0011 października 2018 12:18|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Taryfy, Top7|Tagi: , |13 komentarzy

13 komentarzy

 1. POzdro 11 października 2018 w 13:50 - Odpowiedz

  NJU opłaca się brać tylko na DUET, choć są już porównywalne oferty, w przypadku ofert SOLO „ziemniak” jest nieopłacalny, jest dużo innych o WIELE lepszych ofert

  • wlo 11 października 2018 w 15:06 - Odpowiedz

   Jakie to są te WIELE lepsze oferty?
   Bo dla mnie 29 zł za nielimitowane rozmowy/wiadomości i 10 GB to standard jest. Tu, w nju, dodatkowo z opcją powiększania stażowego tego pakietu do 30 GB po 2 latach stażu.

 2. Seweryn 12 października 2018 w 06:57 - Odpowiedz

  A więc tak. Stwierdzenie że możesz nie płacić nic to ściema. 19gr za 1MB przy obecnych telefonach gdzie mnóstwo aplikacji wysyła swój *status” nawet przy żółwim internecie pobiera przez noc ponad 100MB. 39zł czyli 3900groszy/19=205,26MB – tyle wystarczy by już wyjść na max 39zł a nie łudzimy się chyba że tylko ten pakiet ma jakiś sens. BTW najlepszą ofertę ma wciąż sieć a2mobile.

  Choćby nawet się upierać że są lejki na internet.
  19,90 za nielimitowane wszystko to killer dla innych sieci. 5GB w nielimitowanej prędkości później wciąż wystarczające 3Mbps. Jak komuś 10GB mało a nie chce się męczyć z 1Mbps za 5zl się resetuje i macie za 24,90 20GB internetu jak dalej mało to też nie ma problemu. Po 2: jesteście za granicą za każdy pakiet nielimitowane wszystko macie 1,31GB gdzie możecie ich mieć łącznie aktywnych 5 chyba nie trudno się domyślić że na brak neta nie będziecie narzekać. Owszem 100zł ale za to 6,55GB. (Tutaj i tak polecam kartę SimGlob UE 20GB za 230zł ale jak ktoś nie potrzebuje to i tak sobie poradzi).
  Po 3: Dajecie telefon babci która nie korzysta z internetu, SMSów też nie ogarnia. Pakiet za 9,90 nielimitowanych rozmów.
  Chcecie internet do tableta? Wystarczy sam pakiet nielimitowanego internetu.
  Jest pełna możliwość konfiguracji wedle uznania. Nie chcecie nie korzystacie nie płacicie. To jest wg mnie fair.

  Na przyszłość proszę nie róbcie sensacyjnych tytułów clickbaitowych bo ta oferta przy a2 brzmi jak scam.

  P.S. Nie pracuję dla a2 ani nie dostałem za ten komentarz wynagrodzenia. Korzystam z wielu sieci jednocześnie (RBM, Play, T-Mobile, a2 i Orange)

 3. POzdro 12 października 2018 w 11:54 - Odpowiedz

  widać, że gimbaza z ciebie ….. choćby a2mobile i ich „niewyczerpalne wszystko” za 19,90 zjada ofertę NJU na śniadanie

 4. rojl 12 października 2018 w 15:16 - Odpowiedz

  Jak się boisz zjadana internetu przez dane w tle to zainstaluj apke firewall i zabroń niepotrzebnym usługom na kontakt z siecią. U mnie jest to od dawna dostęp mają 3 apki przeglądarka, whatsapp i apka do poczty. Dzięki temu jest brak podżerania internetu.

 5. Śmiech 13 października 2018 w 00:28 - Odpowiedz

  A2 mobile sprawdziłem jest ok.
  Teraz rebtel zamówiony. Jeżeli to nie ściema, to mamy taką mega świeżość od czasu startu sekundowki Heyah.
  Porównując z pierwszą pozycja z artykułu, jest tańszy o 19 zł..czyli przy 1 GB i reszta no limit, opłata wynosi zero zł, bez zobowiazan na 24M. 🙂

 6. witam 15 października 2018 w 07:53 - Odpowiedz

  @POzdro zgadza sie a2mobile nie ma konkurencji XD

 7. kazik 21 października 2018 w 14:10 - Odpowiedz

  Ej, czemu ja o nich nie slyszalem 🙁

 8. Tara 20 maja 2019 w 09:09 - Odpowiedz

  Zgadzam się z jednym z powyższych komentarzy – a2 mobile na tym tle wypada najkorzystniej

 9. Natalia 13 czerwca 2019 w 14:50 - Odpowiedz

  No a2 to prosty wybór, ja i mąż jesteśmy tam i jest bardzo dobrze.

  • maki 24 czerwca 2019 w 12:40 - Odpowiedz

   a ten transfer na portale społecznościowe to rzeczywiście jest za darmo?

 10. kokoksz 30 czerwca 2019 w 19:59 - Odpowiedz

  nie musi – ja jestem w a2mobile i mam wszystko za 10 zlotych! hit 🙂

  • bikino 30 czerwca 2019 w 20:01 - Odpowiedz

   a bo to na początek teraz tak dają, muszę to zbadać pryznajmniej jeden numer na sioesiąc.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.