Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Poradniki, Rynek, Top7, Wywiady-Wyprawka szkolna online
750x100 legal plus abo swieta huawei mate 20 widok f01018Advertisement

Wyprawka szkolna online

Koniec sierpnia oznacza, że szkoła za pasem. To ostatni dzwonek na zakup wyprawki szkolnej. Coraz więcej rodziców rezygnuje ze sklepowych kolejek i decyduje się na zakupy przy użyciu domowego komputera. Zanim przystąpimy do zakupów, warto sprawdzić co i gdzie kupujemy, żeby nie trafić ze stacjonarnego deszczu pod internetową rynnę. 

Już 90% polskich internautów kupuje przez Internet, teraz także przybory szkolne są nabywane online. Dzięki temu nie trzeba stać w długich kolejkach, wybierać spośród ograniczonego asortymentu stacjonarnych sklepów czy porównywać cen w różnych, często oddalonych od siebie marketach.

Na co zwrócić uwagę kupując przez Internet

Decydując się na zakupy online ważne jest sprawdzenie wiarygodności danego sklepu. Niezbędne dane kontaktowe i informacje o sprzedawcy, jak również zasady zakupu znajdziemy w regulaminie, który powinien być dostępny dla każdego klienta na stronie internetowej sklepu. Jeżeli sprzedawca nie udostępnia takich danych, warto rozejrzeć się za interesującymi nas produktami w innym miejscu.

W regulaminie sklepu internetowego powinna znaleźć się informacja o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dniu od otrzymania towaru, dlatego nie trzeba się obawiać, że dany produkt nie spełni wymagań naszych lub naszego dziecka.

Wakacje to sezon promocji, a w sierpniu sięgają one nawet 80%. Jeżeli znamy listę potrzebnych przedmiotów z odpowiednim wyprzedzeniem, warto zdecydować się na zakupy wcześniej, aby nabyć niektóre z nich po okazyjnej cenie. Tyczy się to również ubrań i butów dla dzieci (także sportowych), oferowanych przez popularne sieciówki. Należy przy tym pamiętać, że średni czas dostawy zamówionych produktów to 2-3 dni lub dłużej. Podczas zakupów w sieci warto zatem złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej, aby wysłać dzieci do szkoły z wyposażonym tornistrem.

źródło:  NewsrmTVAutor |2018-09-03T07:18:11+00:003 września 2018 07:17|Kategorie: Bezpieczeństwo, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Poradniki, Rynek, Top7, Wywiady|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.