Jesteś tutaj:-, Gry, Inne, Newsy, Rozrywka, Rynek, Top7-Top Speed od T-Bull z promocją w sklepie Xiaomi w Chinach

Top Speed od T-Bull z promocją w sklepie Xiaomi w Chinach

Jedna z najpopularniejszych gier wrocławskiego dewelopera specjalizującego się w produkcji gier na platformy mobilne – Top Speed zdobywa wsparcie w sklepie Xiaomi dołączając do prestiżowego grona gier objętych programem specjalnej promocji. W najbliższym czasie tytuł będzie prezentowany na głównej stronie azjatyckiego sklepu.

 Całkiem niedawno Zarząd Spółki T-Bull mógł pochwalić się premierą swojego pierwszego tytułu w sklepie Xiaomi, którym była popularna gra wyścigowa Top Speed. Gra będzie przez najbliższy czas promowana na głównej stronie sklepu. Sukces debiutu na nowym rynku komentuje Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel studia i prezes zarządu T-Bull S.A.:

– To dla nas doskonała wiadomość. Ekspansja na nowy rynek to bardzo ważny element naszej strategii. Top Speed jest dotychczas jednym z naszych najpopularniejszych tytułów; fakt, że otrzymał wsparcie utwierdza nas w przekonaniu, że to dobry wybór na debiut w Chinach. Ponadto, promocja w sklepie Xiaomi przełoży się na lepszą widoczność naszej gry, a zatem na większą liczbę pobrań. To znacząca szansa na bardzo dobry wynik na nowej dla nas platformie.

 Top Speed to gra, która swoją premierę miała w 2015 roku. Gracze siadają w niej za kierownicą ultraszybkich tuningowanych aut, starając się osiągnąć jak najlepsze wyniki na niebezpiecznych trasach. Trzy lata po swoim debiucie Top Speed cieszy się ciągłym zainteresowaniem. Zgodnie z raportem za sierpień opublikowanym przez Spółkę, gra pobierana była łącznie prawie 32 miliony razy.  W sklepie Xiaomi Top Speed dostępny jest od początku września 2018.

Użytkownicy Google Play mogą pobrać grę z oficjalnej strony sklepu.

źródło: T-Bull



Autor |2018-09-22T08:17:45+02:0022 września 2018 08:17|Kategorie: Finanse, Gry, Inne, Newsy, Rozrywka, Rynek, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.