Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7-Plus dla firm – 6 miesięcy abonamentu za darmo

Plus dla firm – 6 miesięcy abonamentu za darmo

Promocje z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla klientów indywidulanych oraz małych firm SOHO, przy czym w przypadku ofert głosowych dotyczą klientów przenoszących numer do sieci Plus. Startuje dziś kampania reklamowa Plusa wspierającej ofertę dla firm.

 

Promocję można połączyć z Programem smartDOM lub smartFIRMA i skorzystać z dodatkowego rabatu 10 zł.

Promocje z abonamentem w Plusie przez sześć miesięcy za darmo:

  • Plus Abonament – oferta jest od 1 sierpnia dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów przenoszących numer do sieci Plus dla abonamentów od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Abonament dla ofert wielosimowych (Duet, Rodzina i Rodzina+) – od 1 sierpnia promocja jest dostępna w dwóch najwyższych abonamentach dla klientów przenoszących numer, przy czym benefit jest dostępny tylko dla pierwszej karty SIM.
  • Plus dla Firm – oferta będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy klientów przenoszących numer, którzy wybiorą abonament od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet LTE – promocja będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy nowych klientów i ofert zarówno w wersji ze sprzętem, jak i Tylko SIM, z abonamentem od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
  • Plus Internet dla Firm – oferta dla nowych klientów przy wyborze abonamentu od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą i będzie dostępna od 20 sierpnia w wersji ze sprzętem oraz Tylko SIM.

Więcej informacji na www.plus.plAutor |2018-09-17T21:03:54+02:0017 września 2018 21:03|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7|1 komentarz

1 komenarz

  1. Kiler 18 września 2018 w 08:48 - Odpowiedz

    6 m-cy za darmo ale umowa na 30… tak więc żadna promocja poza wcześniejszą możliwością wejścia do sieci Plus

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.